Підтримати Долучитися Увійти

Сергій Заблоцький – 95 округ (Київська область, м. Вишневе)

заблоцький

Біографія

Народився 11 квітня 1979 року в м. Миколаєві у родині інженерів. Громадянин України. На території України проживаю 35 років.

Відомості про освіту:
У 1996 році закінчив Миколаївську середню школу № 20.
У 2002 році закінчив з відзнакою Одеську національну академію зв’язку ім. О.С.Попова та отримав повну вищу освіту за спеціальністю “Телекомунікаційні системи та мережі”.
У 2013 році закінчив аспірантуру Одеської національної академії зв’язку ім. О.С.Попова за спеціальністю “Телекомунікаційні системи та мережі”.
Захист кандидатської дисертації призначено на листопад 2014 року.

Відомості про трудову діяльність:
2002-2010 рр. працював в Апараті Управління ВАТ «Укртелеком», провідний інженер Департаменту інформаційних та перспективних технологій.
За цей час здійснював керівництво створенням та впровадження наступних Національних проектів України: урядової системи відеоконференцзв‘язку; національної мультисервісної мережі передавання даних; IP-платформи надання голосових послуг; корпоративних Центрів обробки даних ВАТ «Укртелеком»; перших пілотних зон мережі широкосмугового доступу та мережі мобільного зв’язку 3G стандарту UMTS; центру обслуговування та підтримки споживачів; платформи цифрового телебачення (IP TV і OTT); спільно з Концерном радіомовлення, радіозв’язку та телебачення − пілотних зон цифрового ефірного мовлення DVB-T2 у ряді обласних центрів України.
2010-2012 рр. − начальник відділу розвитку Департаменту стратегії розвитку ТОВ «Атлантіс-Телеком», де керував створенням біржі голосового ІР-трафіку.
З 2012 року − начальник відділу впровадження інформаційних технологій та зв’язку Департаменту інформаційних технологій, автоматизації виробництва та зв’язку ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».
На даній посаді здійснюю керівництво впровадженням новітніх інформаційних технологій, систем передачі даних та зв’язку для забезпечення безперебійного транзиту газу магістральними газопроводами України.

Громадська діяльність:
З листопада 2010 року − депутат Вишневої міської ради Київської області по мажоритарному виборчому округу.
Найбільш важливими досягненнями громадської діяльності за цей час вважаю спільну з громадою міста Вишневого реалізацію заходів соціального захисту житлових прав мешканців гуртожитків; реалізацію першого системного пілот-проекту з енергозбереження у Києво-Святошинському районі, що стало дієвим механізмом економного використання теплової енергії та коштів сімейних бюджетів. За результатами даного впровадження відповідні рекомендації надано до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Партійність: Член Політичної Партії «Сила людей».

Склад сім’ї:
Дружина – Заблоцька Наталя Вікторівна, 1983 року народження, українка, освіта вища, працює в Українському центрі обслуговування пасажирів на залізничному транспорті, проживає у м. Вишневе Київської області.
Син – Заблоцький Дмитро Сергійович, 2012 року народження, українець.
Не судимий.

Декларація