Підтримати Долучитися Увійти

Олег Кочерга – 220 округ (м. Київ, Подільський район)

Кочерга

Біографія

Народився 26 серпня 1982 року в місті Києві в сім’ї інженерів. Громадянин України, на території Україні мешкаю з 1991 року, а саме:
1982 р. – 1991р. – в УРСР;
1991 р. і до сьогодні – в Україні.

ОСВІТА ВИЩА:
1999 році закінчив середню загальноосвітню школу №192 у місті Києві.
1999 – 2005 році закінчив навчання та отримав ступінь магістра в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут». Спеціальність – Адміністративний менеджмент.

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ:
З 1999 до 2001 року працював на посаді спеціаліста відділу співпраці з громадськими організаціями в Соціальній служби для молоді міста Києва.
З 2001 до 2004 року обіймав посаду регіонального менеджера-експедитора у ТОВ «ГАЛСАНА».
З 2002 року до сьогодні є Фізичною особою підприємцем.
У 2005 році працював заступником голови виконкому ВМГО «ПЛАСТ – Національна Скаутська організація України».
У 2006 році працював на посаді директора установи “Голос громади Києва”
2007 рік обіймав посаду спеціаліста регіонального департаменту політичної партії «Народний союз – Наша Україна».

ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ:
З 2001 року став засновником Молодіжної громадської організації «Скаутська організація «ГАРТ»»
З 2001 року до 2004 року Голова ради Молодіжної громадської організації «Скаутська організація «ГАРТ»»
З 2003 до 2013 року член ВМГО „ПЛАСТ – Національна скаутська організація України”.
З 2005 до 2008 року член ВМГО „Фундація регіональних ініціатив”
З 2006 до 2012 року член ВГО «Рух добровольців Простір Свободи».

ПАРТІЙНІСТЬ:
Член політичної партії “Сила людей” з 2014 р.

СКЛАД СІМ’Ї:
дружина – Хорошун Тетяна Адамівна

Декларація

Програма

Йду до Верховної Ради України для реалізації програми політичної партії
«СИЛА ЛЮДЕЙ»

ВИБОРЧА ПРОГРАМИ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА ЛЮДЕЙ»
Людина – це найвища цінність
Ми вважаємо, що головною метою України є побудова суспільства рівних можливостей, в якому кожна людина має рівний доступ до освіти, медицини, управління державою і контролю за державною політикою, є відповідальною і живе в достатку.
Ми переконані, що Україна протягом найближчих 5 років має стати:
• розвинутою країною з громадянським суспільством, високим рівнем культури і духовності;
• сильною країною з міцною економікою, де впроваджуються інновації;
• справедливою країною, в якій влада для людей, а не люди для влади;
• самоврядною країною, в якій люди об”єднані в сильні громади на місцях і самостійно вирішують, як їм жити.
Солідарні та самодостатні люди, впевнені в завтрашньому дні – основа країни!

Хто ми?
Ми свідомі громадяни, жінки та чоловіки різного віку, які об’єдналися в мережу місцевих осередків в усіх регіонах України з метою реалізації нашого бачення європейської демократичної країни.
Ми відповідально ставимося до проблем кожної людини, бо людина для нас – основна цінність. Ми об’єднуємо наш досвід і професіоналізм щоб вирішувати проблеми і давати відповіді на ключові запитання в суспільстві.
Ми об’єдналися на основі рівності прав, без вождів і олігархів і ставимо цінності та принципи вище особистих амбіцій.
Ми говоримо зрозумілою мовою для людей і обіцяємо тільки те, що можемо зробити. Також усвідомлюємо, що ми не в змозі знати все, тому готові разом удосконалюватися та спільно приймати нові виклики.
Всі рішення схвалюємо відкрито і спільно в результаті дискусії. Ми уникнули одноосібного прийняття рішень завдяки наявності колегіальних органів управління та ротації в цих органах.
Кожен свідомий громадянин може реалізувати себе в партії, як на місцевому, так і на національному рівні.
Ми невдоволені сьогоднішнім станом політики в Україні, яка не займається вирішенням проблем та відірвана від реального життя, проте пишаємось людьми, серед яких живемо. Переконані, що держава повинна працювати для людей.
Середній клас – це основа для демократичного розвитку країни!
Середній клас є ключовим для демократичного розвитку країни. Розмір сукупного капіталу середнього класу повинен перевищувати капітал великого бізнесу.
Сильні місцеві громади та малий і середній бізнес – це основа держави.
Подолання корупції – завдання №1
Корупція в усіх сферах суспільного життя в Україні унеможливлює подальший розвиток держави. Відмова від корупційних діянь чи бездіяльності – це завдання для кожного відповідального громадянина. Декларацію про доходи необхідно доповнити інформацією про видатки. Реєстр власності повинен бути відкритим. Спрощення дозвільної системи і дерегуляція знищать передумови для корупції. Запровадження електронного врядування і оптимізація державного апарату гарантують прозорість у стосунках між державою і громадянином.
Щоб ліквідувати корупцію важливо розвивати галузеві професійні асоціації та передати їм частину функцій державного апарату для розроблення правил функціонування галузі.
Для подолання корупції та відновлення довіри до правоохоронних органів та прокуратури необхідно провести атестацію та часткову заміну кадрів. Держава повинна забезпечити можливість отримання посади лише на основі чесного та прозорого конкурсу. Заробітна плата та умови праці мають бути конкурентоспроможними, водночас підняття окладів повинні супроводжуватись посиленням відповідальності.
Судова система – це нерв держави!
Судова гілка влади має бути докорінно реформована. Суддями можуть бути тільки професіонали. Їх обрання повинно бути відкритим і об’єктивним за результатами електронного тестування на основі рейтингу. Необхідно прибрати політичну та корупційну складову в процедурі обрання суддів.
Україна – це європейська держава!
Ми цінуємо територіальну цілісність, суверенітет та незалежність нашої країни. Україна – європейська унітарна самоврядна держава, в якій люди об’єднані в сильні громади на місцях.
Угода про асоціацію з Європейським Союзом є інструментом здійснення системних реформ в Україні згідно з європейськими нормами і стандартами.
За результатами її виконання Україна має стати повноправною державою-членом Європейського Союзу.
Громадяни України повинні отримати право на безвізовий режим поїздок в Європу вже у 2015 році.
Ми домагатимемося повернення status quo та припинення воєн, у тому числі торгівельних, у відносинах з Російською Федерацією. Україна нарешті має виробити свій план дій щодо Росії і вибудовувати свої відносини з нею на основі загальновизнаних принципів міжнародного права, взаємної вигоди та рівності.
Курс на вступ до ЄС не підлягає жодним компромісам у відносинах з іншими країнами.
Україні потрібна нова безпекова парадигма!
Проти України розв’язано агресію, анексовано Крим, ведуться військові дії у Донецькій та Луганській областях. Під загрозою інші області півдня та Сходу країни.
Україна має негайно позбавитися від позаблокового статусу, нав’язаного їй режимом Януковича і відновити повномасштабні інтеграційні відносини з Північно-Атлантичним Альянсом, кінцевою якого має стати набуття членства в цій організації за результатами референдуму, проведеного в належний час.
Для побудови ефективної системи слід затвердити нову військову доктрину та ухвалити новий Закон про національну безпеку.
Ми за повернення престижності професії військових. Потрібно запровадити загально- військові збори з зарахуванням до військового резерву та відносити систему цивільної оборони. Українська армія повинна бути професійною, володіти сучасним озброєнням, бути здатною дати відсіч будь-якому агресору.
Для гарантування безпеки кожному громадянину необхідно розмежувати та чітко визначити повноваження правоохоронних органів. Запровадити муніципальну міліцію для забезпечення правопорядку. Обмежити повноваження прокуратури виключно до підтримки обвинувачення в суді. Служба безпеки України повинна займатися національною безпекою та антитерористичною діяльністю. Запровадити право на володіння та носіння вогнепальної зброї для дієздатних громадян.
Засоби масової інформації не можуть використовуватися в цілях маніпуляції громадською думкою, особливо якщо це загрожує національній безпеці. Інформаційна політика держави має спрямовуватися на просування національних інтересів та формування позитивного іміджу України у світі.
Енергетична безпека України – запорука її успішного розвитку!
Для гарантування енергетичної безпеки України потрібно ліквідувати та не допускати монополію на ринку постачання енергоносіїв. Пріоритетом є розвиток видобутку власних ресурсів, енергоощадних технологій та альтернативних джерел енергії в промисловості та побутовому використанні.
Держава має сприяти бізнесу, а не втручатися у його діяльність!
У сфері економічного розвитку Україна повинна мінімізувати втручання держави в розвиток бізнесу, забезпечивши рівні права. Держава може тільки створити сприятливі правила для бізнесу і не повинна ним керувати. Необхідно забезпечити комфортні умови для залучення інвестицій та гарантувати їх захист.
Держава має сприяти бізнесу у виході на нові ринки та залучення прямих іноземних інвестицій.
Вважаємо, що українська економіка має перейти із сировинної на інтелектуальну та науково-ємну, виробляти продукти та надавати послуги з високою доданою вартістю. Сфера послуг повинна стати важливим сегментом економіки.
Якісна медицина – основа здорової нація!
Держава повинна забезпечити: базовий рівень надання медичної допомоги кожному українцю; доступну та якісну медицину на засадах сімейної медицини; впровадження сімейної медицини; створення прозорого фармацевтичного ринку.
Політика держави повинна спрямовуватись на популяризацію здорового способу життя. Профілактику захворювань вважаємо сферою медицини, а сприяння здоров’ю – відповідальністю суспільства.
Освічена нація – єдина країна!
Державна політика повинна сприяти розвитку самоусвідомлення українців як громадян єдиної держави з своєю історією і традиціями.
Система освіти повинна відповідати потребам ринку і гарантувати професійний розвиток людини. Якісна освіта є передумовою для формування суспільства нових шансів та відкритих можливостей для кожного.
Успішність країни – молоді освідченні люди зі знанням іноземних мов в органах влади та бізнесі, які можуть вивести Україну на нову якість життя.
За 23 роки обіцянки змінити країну так і залишилися лише обіцянками.
Настав час свідомих і сильних людей, які побудують європейську демократичну Україну, здатну захищати своїх громадян, в тому числі за кордоном.
Сила України в силі її людей! Разом – СИЛА!!!