Підтримати Долучитися Увійти

Любомир Чорній – 212 округ (Дарницький р-н. м. Києва)

Чорній

Біографія

Народився 30 січня 1978 року в м. Івано-Франківськ у сім’ї службовців (батько – інженер і викладач, мати – інженер-конструктор).
З 1985 р. до 1993 р. навчався у середній школі № 19 м. Івано-Франківська. З 1993 р. до 1995 р. навчався у школі-ліцеї № 23 при Прикарпатському державному університеті ім. В. Стефаника (гуманітарне відділення). З 1995 р. до 2000 р. навчався на юридичному факультеті Прикарпатського університету ім. В. Стефаника (спеціальність – правознавство, науково-кваліфікаційний рівень – cпеціаліст).
Трудову діяльність розпочав у 1996 р. на посаді помічника юриста Всеукраїнської громадської організації “Комітет виборців України”, де працював до 1998 р. З 1998 р. до 1999 р. працював юрисконсультом громадської організації “Івано-Франківський обласний центр соціальних досліджень”. У 2000 р. працював юридичним консультантом в благодійному християнському фонді “Солідарність” (м. Івано-Франківськ). З 2000 р. до 2002 р. був директором проектів і головою громадського об’єднання “Відкрите суспільство” (м. Івано-Франківськ). У 2002 р. працював заступником виконавчого директора громадської організації “Центр інновацій та розвитку” (м. Київ). З 2002 р. до 2005 р. був помічником юриста ТОВ “Житлово-експлуатаційне будівельно-виробниче підприємство “МЖК Експрес-24” (м. Івано-Франківськ). У 2005 р. працював заступником директора Івано-Франківського регіонального відділення Державного фонду сприяння молодіжному будівництву (інвестиційна діяльність, взаємодія з комерційними банками). З 2005 р. до 2006 р. був заступником директора ТОВ “Будівельна компанія “Енергобуд” (м. Івано-Франківськ). З 2006 р. до 2007 р. виконував обов’язки заступника голови Дніпровської районної у м. Києві державної адміністрації (внутрішня політика, інвестиційна та інноваційна політика). З жовтня 2007 року і до сьогодні є головою правління громадської організації “Центр громадської експертизи” (м. Київ).
Стажувався і брав участь у спеціалізованих навчальних програмах у Польщі (молодіжна політика, місцеве врядування), США (політична діяльність), Ізраїлі (медіа-стратегії), Швеції (права людини і гуманітарне право), Сербії (права людини) та Україні (молодіжна політика, демократичне врядування, права людини, законотворча діяльність, планування місцевого економічного розвитку тощо).
З 2003 р. почав займатися підприємницькою діяльністю як фізична особа-підприємець. Основний профіль – юридична та консультаційна діяльність. Як підприємець надає послуги численним міжнародним компаніям та проектам міжнародної технічної допомоги у сфері розвитку громадянського суспільства, місцевого економічного розвитку, соціальної політики, економічного прогнозування та планування (проекти за підтримки урядів США, Великобританії, Європейського Союзу, Швеції, Канади).
У 1995 р. почав займатися громадською діяльністю. З 1995 до 1998 р. був керівником інформаційно-аналітичного відділу та заступником голови Івано-Франківської обласної громадської організації “Студентське братство”. З 1996 р. до 2001 р. був головою Івано-Франківської обласної філії Всеукраїнської громадської організації “Комітет виборців України”. З 2000 до 2003 р. був головою правління громадського об’єднання “Відкрите суспільство”. У 2007 р. очолив громадську організацію “Центр громадської експертизи”, яка займається аналітичними дослідженнями, розробкою проектів законів та підзаконних нормативно-правових актів, регіональних та місцевих цільових програм, аналізом державної політики тощо.
У 1998 р. був обраний депутатом Івано-Франківської міської ради. Працював у постійній комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку, очолював тимчасову контрольну депутатську комісію з питань молодіжної політики. Був головою ради з питань молодіжної політики при Івано-Франківському міському голові. У 1999 р. за результатами діяльності був визнаний кращим депутатом Івано-Франківської міської ради.
З 2003 р. до 2007 р. був радником Івано-Франківського міського голови на громадських засадах (інвестиційна діяльність, взаємодія з проектами міжнародної технічної допомоги та міжнародними організаціями).
Є членом політичної партії “Сила людей”. Несудимий.
Батько – Чорній Ігор Михайлович, 1941 р. н. – пенсіонер; мати – Чорній Марта Миронівна, 1947 р.н. – пенсіонерака. Батьки жувуть у м. Івано-Франківську.
Дружина – Романюк Ольга Іванівна, 1976 р. н., економіст, керівник проектів громадської організації “Центр громадської експертизи”, підприємець.
Разом і з дружино проживаю у м. Києві.

Декларація

Програма

Для здійснення реформ потрібен системний підхід, кваліфіковані фахівці та воля до змін. Для нас реформи – це не політичні гасла чи виборчі обіцянки. Ми переконані, що реформи – це єдиний шанс врятувати державу.
Децентралізація та реальне самоврядування
Нагальною необхідністю є децентралізація влади та забезпеченя реального місцевого самоврядування. Більшість послуг має надаватися не державними органами та організаціями, а тими, хто може робити це дешевше, ефективніше та прозоріше – приватним сектором. Послуги, гарантовані державою, повинні бути максимально наближеними до людей – надаватися безпосередньо у громаді.
Ми вважаємо, що держава не повинна “освоювати” бюджетні кошти, а лише забезпечувати їх прозорий та зрозумілий розподіл. Для цього потрібна адміністративна, податкова та бюджетна реформи, а також надання громадськості можливості контролювати закупівлі за бюджетні кошти. Ми відкриємо всі бюджетні казначейські рахунки для публічного контролю.
Ми виступаємо за повернення Криму шляхом спільних дій з мешканцями півострова, уникнення військової конфронтаціі та поглиблення соціально-економічних зв’язків.
Інноваційна та диверсифікована економіка
Сильний малий і середній бізнес
В Україні має бути гарантовано реальний захист приватної власності. Малий бізнес є основним місцем праці для багатьох громадян. За рахунок середнього бізнесу відбувається реальне зростання економіки України. Заможні власники – найкраще джерело інвестицій.
Заможні та впевнені люди
Найкращою гарантією соціальної захищеності у державі є високий дохід громадян, яким вони здатні самостійно розпоряджатися, а не віддавати державі на непрозорі привілеї та пільги.
Ми впевнені, що Україні потрібна ефективна система соціальної підтримки саме тих громадян, які потребують допомоги суспільства. Всім має бути гарантовано дохід, який забезпечить належний рівень життя відповідно до реальних соціальних стандартів (вартості життя, прожиткового мінімуму, мінімальних зарплати та пенсії).
Сучасні освіта, культура і наука
Без якісної освіти наша держава ніколи не зможемо реалізувати весь свій потенціал. Система освіти повинна відповідати актуальним потребам ринку праці й орієнтуватися на побудову суспільства сучасних знань і відкритих можливостей.
Ми наполягаємо на тому, що праця вчителя (викладача) і науковця мають отримати належну оцінку та винагороду в нашій державі. Україна має дбати про збереження наявних досягнень та створення конкурентних умов для розвитку прикладної науки.
Людям мають бути доступні надбання національної та світової культури, а держава повинна створювати умови для збереження та розвитку національної культури, а також всесторонньо підтримувати українські таланти.
Здорові люди і чисте довкілля
Подолання соціальних захворювань, підтримка здоров’я народу та пропагування здорового способу життя – один з основних пріоритетів держави! Стан довколишнього середовища повинен сприяти народженню й вихованню здорових дітей та активному довголіттю.
Ми переконані, що заклади охорони здоров’я мають стати сучасними, а їх послуги якісними і доступними для всіх громадян. Лікарі мають зберігати здоров’я людей та мати достойну заробітну платню відповідно до їхньої кваліфікації. Люди повинні жити в безпечному довкіллі, для збереження та відновлення якого держава має послуговуватися провідним європейським досвідом та стимулювати використання новітніх технології.
Ми пишаємося досягненнями професійних спортсменів, пропагуємо здоровий спосіб життя, зайняття спортом і фізкультурою.