Підтримати Долучитися Увійти

Костянтин Галамага, 33 округ (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.)

Галамага

Біографія

Народився 9 березня 1983 р. у м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.
Громадянин України, на території України мешкаю з 1991 року, а саме 23 роки.
ОСВІТА ВИЩА:
2000-2005 рр. – Криворізький Технічний Університет у м.Кривий Ріг, спеціальність – елетромеханік.
ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ:
2005-2005 рр. – працював у ЗАТ «Трест «Кривбасшахтопроходка» інженером енергетиком відділу головного енергетика.
2008-2011 рр. – працював у ВАТ «ПВП «Кривбасвибухпром» інженером відділу головного електромеханіка
З 2011 р. по теперішній час – працюю у ПАТ «Південний гірничо-збагачувальний комбінат» провідним економістом.

ГРОМАДСЬКА ТА ПОЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ:
З 2014 р. по теперішній час – керівник осередку ГО «Сила Людей» у м. Кривий Ріг.

ПАРТІЙНІСТЬ:
З 2014 р. по теперішній час –член політичної партії «Сила Людей».

СКЛАД СІМ’Ї:
Не одружений.

 Декларація

Програма

Я йду на вибори до Верховної ради України щоб бути корисним своїй державі та народові України. Сильна держава – це держава, яка служить своїм громадянам. Незалежно від нашого етнічного походження, ми, українці є одним цілим. Нашу єдність уособлює українська держава.

Самобутність та самоврядність громади є фундаментом держави, її силою та єдністю. Небайдужість та громадська активність українців стане запорукою незворотних змін до кращого майбутнього в Україні. Кожна людина повинна мати рівні можливості, бути собою, зберігати свою гідність та захищати свої власні права.

Людина – найвища цінність.

Людина освічена, розвинута, вільна та відповідальна, яка живе в достатку, є головною метою України:
• розвинутої країни з громадянським суспільством та високим рівнем культури та духовності;
• сильної країни з міцною економікою, де впроваджуються інновації;
• справедливої країни, в якій влада для людей, а не люди для влади;
• самоврядної країни, в якій люди об’єднані в сильні громади на місцях і самостійно вирішують, як їм жити.

Саме тому: спочатку людина, а потім держава.
Держава може тільки створити сприятливі умови для бізнесу і не повинна ним керувати. Потрібно створити базовий рівень надання медичної допомоги кожному українцю, доступну та якісну медицину на засадах сімейної медицини, створення прозорого фармацевтичного ринку.

На теперішній час пріоритетним завданням нашої держави є безпека, тому потрібно розробити чіткий план для настання миру та недопущення у подальшому будь-яких військових конфліктів в Україні.

Ми повинні бути захищеними та впевненими у завтрашньому дні. Ми, свідомі громадяни, жінки та чоловіки різного віку, які об’єдналися в мережу місцевих осередків в усіх регіонах України з метою реалізації нашого бачення країни. Ми об’єдналися на основі рівності прав, без вождів і олігархів, і ставимо цінності та принципи вище особистих амбіцій.

Ми говоримо зрозумілою мовою для людей і обіцяємо тільки те, що можемо зробити. Також усвідомлюємо, що ми не в змозі знати все, тому готові разом удосконалюватися та спільно приймати нові виклики. Всі рішення схвалюємо відкрито і спільно в результаті дискусії. 

Ми невдоволені сьогоднішнім станом політики в Україні, яка не займається вирішенням проблем та відірвана від реального життя, проте пишаємось людьми, серед яких живемо. Переконані, що держава повинна працювати для людей. Середній клас вважаємо ключовим для розвитку країни. Розмір сукупного капіталу середнього класу повинен перевищувати капітал великого бізнесу.
Ми цінуємо територіальну цілісність України. Це європейська унітарна самоврядна країна, в якій люди об’єднані в сильні громади на місцях. Для гарантування безпеки в регіоні вважаємо за необхідне затвердження нової військової доктрини та входження України до складу міжнародних систем колективної оборони. Ініціювання нових систем колективної безпеки є важливим для України та сусідніх держав, які розуміють загрозу втрати незалежності та ідентичності.

Основою для створення нових регіональних систем колективної безпеки повинна бути наявність стратегічного озброєння. Україна може розглядати відновлення ядерного статусу за умов погодження з учасникам системи колективної безпеки.
Політика держави повинна спрямовуватись на популяризацію здорового способу життя. Профілактику захворювань вважаємо сферою медицини, а сприяння здоров’ю – відповідальністю суспільства.

Успішність країни – молоді освідченні люди зі знанням іноземних мов в органах влади та бізнесі, які можуть вивести Україну на нову якість життя.
Ми переможемо, бо разом ми сила. СИЛА ЛЮДЕЙ!