Підтримати Долучитися Увійти

Інна Пенчук – 74 округ (м. Запоріжжя)

Foto_Penchuk_Inna

Біографія 

Громадський діяч, журналіст, доктор наук із соціальних комунікацій, професор Інституту журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету.
Народилася 1973 року у м. Запоріжжя.
У 1996 році закінчила Запорізький державний університет за спеціальністю «Українська мова та література».
1998 року закінчила Міжрегіональну академію управління персоналом за спеціальністю «Менеджмент організацій».
З 2001 року – викладач кафедри теорії літератури і журналістики Запорізького національного університету, аспірант Львівського національного університету ім. І. Франка.
З 2002 року – член Центру підтримки демократичних журналістських ініціатив.
З 2004 року – кандидат наук за спеціальністю «Журналістика».
З 2007 року – автор і ведуча телевізійних проектів «Маленькі дорослі» та «Арифметика комфорту» (телеканал ТВ ГОЛД).
З 2009 року – завідувач кафедри реклами і зв’язків із громадськістю Інституту журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету.
З 2011 року – член експертної групи з медіаосвіти в Запорізькому регіоні.
У 2012 році захистила докторську дисертацію на тему «Дитяче телебачення в Україні». Цього ж року створила Першу дитячу телешколу для дітей віком від 5 до 17 років.
Є членом робочої групи в Нацраді з питань ТБ і РМ з регулювання законодавства щодо дитячого ТБ в Україні (2012 рік).
Автор книги «Телебачення для дітей в Україні» (2012), а також понад 100 наукових публікацій, присвячених формуванню національної свідомості молоді засобами масової інформації і комунікації.
Є координатором багатьох регіональних громадських і культурних заходів, серед яких щорічні фестивалі для молоді «Місто майбутнього» і «Медіавесна».
Маю власну наукову школу, є членом спеціалізованої вченої ради Д 17.127.05 із захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата та доктора наук із соціальних комунікацій.
У 2014 році пройшла стажування в країнах ЄС в межах Інституту європейської політики.
Одружена, маю сина 15 років.

Декларація

Програма

Моє рішення балотуватися кандидатом у народні депутати України зумовлене прагненням побудувати конструктивний діалог між громадянами і владою, між поколіннями українців, між працівниками і роботодавцями, між бізнесом і державою заради створення належних умов для цивілізованого розвитку всієї країни, керуючись переконанням: „Людина – найвища цінність”.

Наша команда прозорими й відкритими діями реалізує свою програму, ґрунтуючись на засадах Конституції України, чинного законодавства та Статуту партії „Сила Людей”. Ми чітко усвідомлюємо: треба діяти вже сьогодні, тож не чекатимемо, що хтось згори вирішить проблеми території. І щоб змінити нашу країну, треба почати зі світу навколо себе, з власного будинку, вулиці, району, міста.

Сьогодні Україна опинилась у ситуації, яка вимагає негайного реагування державних органів влади. Найважливіше – це добробут громадян, забезпечення розвитку країни та її виходу з кризи, що можливо лише за умови національної та політичної толерантності, які завжди були притаманні Запорізькому краю.

У разі обрання мене народним депутатом України, свої зусилля спрямую на досягнення поставлених цілей на загальноукраїнському рівні й безпосередньо в 74-му виборчому окрузі.

Прагнення добробуту – природне бажання людини. Мешкаючи в Комунарському районі, розумію проблеми округу в житлово-комунальній сфері. Ставлю за мету забезпечити перехід від застарілої системи житлово-комунального господарства до прозорих програм розрахунків за комунальні послуги, енерго- і теплозбереження, утеплення, індивідуального опалення, утримання будинків та прибудинкових територій. Механізм такого переходу базується на розробках Академії наук України, реалізація яких передбачена програмою нашої партії.

Разом з командою ідейних однодумців організуємо реальну роботу з озеленення території округу, зокрема Південного мікрорайону, де ця проблема є особливо відчутною. Існують реальні можливості покращити рекреативні паркові зони, створити санкціоновані велодоріжки, зокрема в районах новобудов, а також на території студентського містечка, де розташовані провідні вищі навчальні заклади регіону (КПУ, ЗНУ і ЗНТУ). Можливо й необхідно долучити до цього процесу громадськість, студентство, молоді родини, запровадивши святково-трудові акції вихідного дня, де дорослі з дітьми пліч-о-пліч не лише відпочиватимуть, а й працюватимуть заради появи свого району на Мапі зеленого туризму в Україні. Люди мають бачити на власні очі результат своїх зусиль.

Зобов’язуюся відійти від фікцій і стереотипів і по-чесному організувати дієві громадські приймальні нового типу, які постійно працюватимуть як у режимі живого спілкування, так і онлайн. Прийом вестимуть кваліфіковані фахівці з команди партії „Сила Людей”: юристи, соціологи, психологи, а також волонтери.

Дуже важливо сьогодні відновити повагу молоді до старшого покоління, щоб плекати в неї людські цінності й передавати їх дітям. З повагою до громадян похилого віку, які потребують особливого піклування, маю намір створити в окрузі соціальні пункти підтримки пенсіонерів і малозабезпечених громадян. Для цього сприятиму залученню не лише волонтерів, меценатів, а й школярів та студентів.

Чому я так багато уваги приділяю роботі з молоддю? Як працівник освітньої галузі, доктор наук із соціальних комунікацій, засновник Першої дитячої телешколи, учасник благодійного проекту „Я допомагаю дітям”, член Центру підтримки демократичних журналістських ініціатив, діючий медіатренер, не просто вважаю, а глибоко переконана: мій практичний досвід, обізнаність у соціальних та психологічних проблемах дітей і молоді в реальному житті стануть у нагоді у справі повноцінного розвитку та соціалізації молодого покоління, адже саме воно формує майбутнє нашої держави.

Використовуючи досвід, набутий під час стажування в європейських країнах, ініціюватиму надання освітніх послуг обдарованим дітям, дітям-інвалідам, дітям-сиротам не лише за рахунок держави, а й інвесторів, меценатів і волонтерів.

Як співавтор і доповідач законопроекту про дитяче телемовлення, активізую функціонування центрів дитячого розвитку і освіти; організацію культурних і громадських заходів, спрямованих на інтеграцію дітей та юнацтва у доросле суспільне життя і громадську активність.

Ми сьогодні маємо унікальний шанс – нарешті створити власну історію, щоб її з гордістю продовжили писати наші діти. Вони заслуговують на життя в розвиненій, сильній і цивілізованій країні. І заради наших з вами дітей і батьків я докладу максимум зусиль для процвітання громади як підґрунтя успішного розвитку України. Немає більшої сили, аніж непереможна сила людей. А люди – це ми!