Підтримати Долучитися Увійти

Ігор Яценюк – 207 округ (Чернігівська область, м. Городня)

DSCF2211_pp

Біографія

народився 19 червня 1988 року в місті Рівному.
Громадянство України. Час безперервного проживання на території України на день виборів 26 років.
У 1996 році пішов у перший клас ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 міста Рівного. У 2006 році після закінчення школи всту¬пив до Рівненського інституту слов’янознавства Київського славістичного університету на факультет міжнародних економічних відносин і бізнесу. Спеціальність «Менеджмент» та здобув кваліфікацію бакалавра з менеджменту.
У 2010 році вступив в Рівненський інститут слов’янознавства Київського славістичного університету. Спеціальність «Менеджмент організацій» та здобув кваліфікацію менеджера у митній справі, менеджера-економіста. Спеціаліст.
У 2012 році працював в ТОВ “Антарес”ТК” на посаді менеджер зі збуту.
У 2012 по 2014 рік працював менеджер із збуту в ТОВ “Паливна Компанія Біоресурс” З 2014 року працюю менеджером із зовнішньоекономічної діяльності ТОВ “Паливна Компанія Біоресурс”
У 2009 році вступив в громадську організацію «Фронт Змін». В 2012 році вступив в політичну партію «Фронт Змін» і молодіжне крило «Фронт Змін».
У 2014 році вступив в політичне об’єднання «Сила Людей» і в Політичну партію «Сила Людей»
Батько, Яценюк Михайло Миколайович 1960 року народження, працював у податковій міліції. 2001 році помер.
Мати, Яценюк Валентина Василівна 1961 року народження, проживає в м. Рівне, працює інженер-технолог
Сестра, Яценюк Інна Михайлівна 1987 року народження, працює ТОВ «Паливна Компанія Біоресурс»
Неодружений.
Ні я, ні мої близькі рідні до кримінальної чи адміністративної відповідальності не притягувалися.
Зараз проживаю із сім’єю за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, буд 7, кв. 48.

Програма

Солідарні та самодостатні люди, впевнені в завтрашньому дні – основа країни!
Дорогі жителі Чернігівщини! Я, Ігор Яценюк, представляю нову політичну партію, що є об’єднанням людей, які втомилися пасивно дивитися як бандити, олігархи та політики-корупціонери обкрадають наше майбутнє. Ми йдемо до Верховної Ради, щоб побудувати суспільство, де найвищою цінністю є Людина.
Усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським народом і політичною партією “Сила людей” , яка висунула мене кандидатом в народні депутати України, беру на себе такі зобов’язання:
• голосувати лише особисто, підтримати закон про кримінальну відповідальність за голосування картками інших депутатів;
• дбати про свою людську і політичну репутацію, публікувати у ЗМІ регулярно, раз на рік свою декларацію про доходи та видатки, а також звіти про свою діяльність.
Я йду в депутати, щоб сприяти реалізації головного принципу, який встановила ПП “Сила людей”: Людина – найвища цінність.
Людина освічена, розвинута, вільна та відповідальна, яка живе в достатку, є головною метою України:
-розвинутої країни з громадянським суспільством та високим рівнем культури та духовності;
-сильної країни з міцною економікою, де впроваджуються інновації;
-справедливої країни, в якій влада для людей, а не люди для влади;
-самоврядної країни, в якій люди об’єднані в сильні громади на місцях і самостійно вирішують, як їм жити.
Ми невдоволені сьогоднішнім станом політики в Україні, яка не замається вирішенням проблем та відірвана від реального життя, проте пишаємось людьми, серед яких живемо. Переконані, що держава повинна працювати для людей.
Середній клас вважаємо ключовим для розвитку країни. Розмір сукупного капіталу середнього класу повинен перевищувати капітал великого бізнесу.
Ми цінуємо територіальну цілісність України. Це європейська унітарна самоврядна країна, в якій люди об’єднані в сильні громади на місцях.
Виступаємо за повернення престижності професії військових. Потрібно запровадити загально- військові збори з зарахуванням до військового резерву. Українська армія повинна бути професійною, володіти сучасним озброєнням, бути здатною дати відсіч агресорам.
Для гарантування енергетичної безпеки України потрібно ліквідувати та не допускати монополію на ринку постачання енергоносіїв. Пріоритетом є розвиток видобутку власних ресурсів, енергоощадних технологій та альтернативних джерел енергії в промисловості та побутовому використанні.
Корупція в усіх сферах суспільного життя в Україні унеможливлює подальший розвиток держави. Відмова від корупційних діянь чи бездіяльності – це завдання для кожного відповідального громадянина. Спрощення дозвільної системи і дерегуляція знищать передумови для корупції. Запровадження електронного врядування і оптимізація державного апарату гарантують прозорість у стосунках між державою і громадянином.
У сфері економічного розвитку Україна повинна мінімізувати втручання держави в розвиток бізнесу, забезпечивши рівні права. Держава може тільки створити правила для бізнесу і не повинна ним керувати. Необхідно забезпечити комфортні умови для залучення інвестицій та гарантувати їх захист.
Для подолання корупції та відновлення довіри до правоохоронних органів та прокуратури необхідно провести повну заміну кадрів. Держава повинна забезпечити можливість отримання посади лише на основі чесного та прозорого конкурсу. Заробітна плата та умови праці мають бути конкурентоспроможними, водночас підняття окладів повинні супроводжуватись посиленням відповідальності.
Суддями можуть бути тільки професіонали. Їх обрання повинно бути відкритим і об’єктивним за результатами електронного тестування на основі рейтингу. Необхідно прибрати політичну та корупційну складову в процедурі обрання суддів.
Держава повинна забезпечити: базовий рівень надання медичної допомоги кожному українцю; доступну та якісну медицину на засадах сімейної медицини; впровадження страхової медицини; створення прозорого фармацевтичного ринку.
Політика держави повинна спрямовуватись на популяризацію здорового способу життя. Профілактику захворювань вважаємо сферою медицини, а сприяння здоров’ю – відповідальністю суспільства.
Я добре знаю ті проблеми, що турбують жителів мого виборчого округу. Беру на себе зобов’язання перед своїми виборцями домогтися:
Відродження й розвитку українського села:
• розвиток сільського господарства з урахуванням регіональних особливостей; підтримку фермерських господарств;
• підвищення рівня зайнятості у сільській місцевості за рахунок розвитку малого та середнього підприємництва;
• розробка заходів заохочення молоді до повернення у село.
Розвитку та розбудови транспортної та дорожньої інфраструктури, підтримка діяльності закладів освіти, охорони здоров’я, культури.
Розвиток екологічно збалансованого ведення рекреації й туризму.
Ми за громадянський патріотизм
Ми за сімейні цінності та освічену країну
Ми за заможних громадян
Ми за країну рівних можливостей
Ми за працюючу і відповідальну людину
Ми за країну сильних громад