Підтримати Долучитися Увійти

Богдан Андрющенко – 100 округ (Кіровоградська область, м. Бобринець)

Андрющенко

Біографія 

Народився 19 листопада 1974 року у м.Києві. Громадянин України. Проживаю в Україні з народження.
Освіта вища: з 1994 по 1999 рік навчався у Національному аграрному університеті, спеціальність: ветеринарна медицина, кваліфікація: лікар ветеринарної медицини.
У 1991-1994 роки навчався у Немішаївському радгоспі-технікумі спеціальність: ветеринарна медицина, кваліфікація: фельдшер-радіолог ветеринарної медицини.
Трудова діяльність: з 1999 по 2001 рік викладач-стажист кафедри біохімії та біотехнології Національного аграрного університету. У 2001 році був інспектором з контролю за виконанням доручень в корпорації “Рапід”, м.Київ. У 2001-2002 роках працював оператором ПК, консультантом відділу організаційно-партійної роботи секретаріату Аграрної партії України, м.Київ. У 2002-2003 роках помічник-консультант народного депутата Кириленка І.Г. З 2003 по 2005 рік експерт Служби Віце-прем’єр-міністра України, керівник групи радників Віце-прем’єр-міністра України. У 2006-2009 роках помічник-консультант народного депутата Бондаренка В.В. У 2009-2010 роках заступник Голови Державного комітету ветеринарної медицини України.
В травні 2010 року призначений заступником Голови Кіровоградської обласної державної адміністрації. Залишив посаду 30 вересня 2011 року через принципову незгоду із спробами запровадити антикоституційний продаж українських земель.
З серпня 2013 по березень 2014 працював заступником завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України у закордонних справах. В день протиправної анексії Криму, написав заяву на звільнення з посади.
Тимчасово не працюю.
Громадська робота:
2005-2007 роки радник Віце-прем’єр-міністра України на громадських засадах;
2009-2012 роки – член Координаційної ради з питань аграрної політики при Кабінеті Міністрів України.
З листопада 2010 по липень 2012 – депутат Кіровоградської обласної ради.
Автор та співавтор ряду проектів законів, зокрема альтернативного проекту “Про ринок земель”.

Декларація

ПРОГРАМА 

Відмінити систему корупційної демократії!
Україна потерпає від корупції не менше, ніж від військової агресії.
Як людина, що вже працювала в різних органах, знаю: корупція базується на продажу посад та дипломів. Коли ти не платиш за посаду, тобі не треба шукати як повернути ці гроші. Те саме стосується і виборів. Чим більше кандидат витратить на компанію – тим більше йому потім треба повертати, використовуючи посаду чи мандат. Те саме стосується і освіти: не можна отримати чесного суддю чи прокурора, якщо він навчався за гроші і потім намагається їх повернути.
Державні посади це не товар, не відзнака і не нагорода! Це щоденна відповідальність і складна робота. Тому на виконання державних функцій треба підбирати людей за моральними, фаховими і громадянськими якостями. Це вимагає докорінної перебудови як правового поля, системи освіти та підготовки, так і свідомості кожного з нас.
Зобов’язуюсь, особисто пройти будь-яку офіційно затверджену процедуру люстрації. Та в разі її позитивного результату домогтись люстрування всіх державних службовців 1 категорії чи прирівняних до них осіб, зокрема народних депутатів.

Вирішувати долю України мають право тільки ті, хто зацікавлені у її майбутньому!
Вищі посадові особи країни активно купують майно за кордоном, навчають там дітей, виводять за межі країни бізнес та гроші, не лікуються у вітчизняних лікарнях, споживають імпортні продукти і тому не зацікавлені у реальному покращенні життя в Україні.
Зобов’язуюсь законодавчо визначити вимоги до тих, хто займатиме посади, в тому числі виборні, у всіх гілках влади стосовно заборони мати за кордоном майно, рахунки та споживати імпортні товари і послуги, якщо аналогічні є в Україні.

Місцеве самоврядування – основа української держави!
З року в рік можливості місцевого самоврядування зменшуються. Раз за разом зміни в законодавстві все менше залишають ресурсів територіальній громаді самостійно задовольняти власні потреби.
Зобов’язуюсь законодавчо припинити практику звуження можливостей місцевого самоврядування та внести проекти змін до земельного, податкового, бюджетного та іншого законодавства, щоб кожна територіальна громада мала достатні ресурси для забезпечення своїх потреб, а не жебракувала в очікуванні дотацій.

Торгувати не землею, а тим, що на ній росте!
Україна споконвіку була аграрною державою. Любов до рідної землі, прагнення захистити її, зберегти, завжди були невід’ємними чеснотами українця. Земля – народне багатство. Дбайливий господар багатство зберігає і примножує, а не розпродає. Розпродавати ж територію суверенної України це злочин проти кожного громадянина, проти кожного з нас!
Зобов’язуюсь законодавчо зробити так, щоб земля України залишилася у власності народу і місцевих громад, а продаж стосувався тільки права користування земельною ділянкою і того, що на ній вироблено.

Сільське господарство – основа української економіки.
Рентабельність сільського господарства залишається низькою через адміністративне втручання у ціноутворення. У той же час ціни на ресурси для аграріїв ніхто не регулює і вони постійно зростають.
Зобов’язуюсь законодавчо запровадити ринковий механізм, коли втручання у ціни для аграріїв стане неможливим, а соціальний захист щодо вартості продуктів харчування не буде здійснюватися за рахунок прибутків сільського господарства.

Народний депутат – виконавець волі виборця!
Переконаний: головні завдання народного депутата – захист інтересів громади, від якої обрався, та створення законів, які працюватимуть на користь кожного громадянина. Не повинен депутат роздавати гроші, чи пайки; будувати майданчики чи ремонтувати дороги. Його роль – створення суспільно визнаних правил та контроль за їх дотриманням в інтересах громади.
Сьогодні більшість депутатів є відірваними від реальних потреб і проблем місцевої громади, згадуючи про людей лише перед виборами.
Якщо Ви бажаєте, щоб і надалі у Верховній Раді цінувалися лише гроші та безвідповідальність;
якщо Ви згодні коли приймаються закони, що протирічать національним інтересам і здоровому глузду;
якщо Вам подобається депутат, який зраджує волю виборців, прогулює роботу та є „кнопкодавом”, не голосуйте за мене, оберіть когось іншого.

В разі обрання мене народним депутатом також зобов’язуюсь:

  •  не втрачати зв’язок з громадою округу;
  • не пропускати без поважних причин пленарні засідання;
  • голосувати особисто та не допускати голосування за мене кимось іншим;
  • запровадити процедуру висловлення недовіри депутату та відкликання його за ініціативою виборців;
  • виносити законодавчі ініціативи виключно за результатами громадських і фахових обговорень на окрузі.

Якщо ця програма буде мною порушена, я, Андрющенко Богдан Вікторович, зобов’язуюсь невідкладно подати заяву про складання депутатських повноважень.