Підтримати Долучитися Увійти

Артем Глущенко, 96 округ (м. Вишгород, Київська обл.)

Сканировать10001

Біографія

Народився 19 липня 1984 року в місті Кременчук Полтавської області.
Громадянин України, на території України мешкаю з 1991 року, а саме 23 роки.

ОСВІТА ВИЩА:
2001-2014 рр. – Київський Національний Університет Будівництва та Архітектури, спеціальність архітектор
2006-2008 рр. – незакінчена вища освіта, Київська Національна Академія Образотворчого мистецтва та архітектури, спеціальність – мистецтвознавець

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ:
2004-2009 рр. – заступник директора РА «ДІЛ»(згідно договору)
2002-2004 рр. – провідний спеціаліст, відділ реклами та дизайну в КП «Київреклама» при Київській Міській Державній Адміністрації.
2007р-2014 рр. головний архітектор ТОВ «Спецбуд»
2006-2008 рр. – Заступник Голови Шевченківської районної організації УНП
2005-2007 рр. – директор Благодійного Фонду «Богема»
2007-2010 рр. – директор компанії ТОВ «Парадокс ХХІ» (згідно договору)
З 2010- 2012рр. – співзасновник та директор компанії ТОВ «3СТАР».
2013-по теперішній час – Директор ТОВ «Аннтес»

ГРОМАДСЬКА ТА ПОЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ:
2004-2010 рр. – член Української Народної Партії.
ПАРТІЙНІСТЬ:
Член партії “Сила Людей”

СКЛАД СІМ’Ї:
Не одружений. Маю сина.

АДРЕСА ПРОЖИВАННЯ:
Київська обл., м. Вишгород.

Декларація

Програма

Завдяки мужності українського народу, Україна нарешті здобула можливість справжнього самовизначення і зараз час відповідально зробити правильний вибір заради кращого майбутнього для нашої країни.
Усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським народом і Політичною партією «Сила людей», яка висунула мене кандидатом в народні депутати України, беру на себе зобов`язання виконати наступні кроки:

• Залучення інвестицій. На законодавчому рівні необхідно прийняти дійсно прості і зрозумілі правила для інвесторів. Фінансові вливання забезпечать стабільний розвиток регіону, створення нових підприємств, які в свою чергу нададуть нові робочі місця.

• Розвиток малого та середнього бізнесу. Держава повинна не заважати, а допомагати підприємцям. Зниження податкового тиску буде сприяти розвитку підприємництва, а це поповнення бюджету, з якого фінансується соціальна сфера, вирішує питання стабільної роботи і високої заробітної плати на селі та в місті.

• Молодіжна політика. Молоді сім,ї мають право на отримання дешевих кредитів на житло

• Необхідно суттєво покращити якість надання медичних послуг та обновити медичне обладнання у відповідних закладах. Розширити мережу соціальних аптек зі знижками для соціально незахищених верств населення.

• Прозора земельна політика. Провести аудит земельних ресурсів та визначити їх обсяг. Продаж землі у містах та селах має відбуватися лише на відкритих аукціонах, гроші з яких ітимуть не у кишені чиновників, а в місцеві бюджети. Законодавчо закріпити за селянином право розпоряджатися своєю землею. Крім того, відновити чергу на отримання земельних ділянок.

• Соціальна сфера. Держава має підтримувати малозабезпечені сім’ї та сім’ї пільговиків, а саме: чорнобильців, афганців, дітей війни, ветеранів та учасників бойових дій та інвалідів. Адже всі вони, як ніколи, потребують уваги та допомоги від держави.

• Освіта і виховання. Ремонт старих та будівництво нових дитячих садочків, які так необхідні молодим сім’ям. Встановлення у дворах нових та сучасних дитячих майданчиків.

• Провести повну люстрацію на усіх ланках влади

• Перенести Міністерство енергетики та вугільної промисловості у м. Вишгород

Впевнений, що виправдаю надії своїх виборців, адже наші відносини будуються на взаємній довірі та спільних інтересах.