Підтримати Долучитися Увійти

Анатолій Шалаєв – 123 округ (Львівська область, м. Новий Розділ)

230446_197335196975153_2286006_n

Біографія

народився у м. Новий Розділ, Львівської обл., 04 листопада 1978 р., громадянин України з 1991 року. Освіта вища.
З 1998-2004 рр. навчався у Львівському державному аграрному університеті, який закінчив з відзнакою за спеціальністю «облік та аудит», отримав кваліфікацію економіст з бухгалтерського обліку та аудиту.
У 1998-2001 рр. навчався у Волинській Духовній Семінарії (м. Луцьк).
Моя трудова діяльність:
1996-1997 рр. – економіст, МПП «Згода»;
2001-2008 рр. – кореспондент, редакція газети «Вісник Розділля»;
2004 р. – кореспондент, редакція газети «Експрес»;
2008-2012 рр. – заступник директора БФ «Парфенон», м. Львів;
2008-2012 рр. – приватний підприємець;
З 2007 р. по т.ч. – редактор, Редакція газети «Новий погляд-райони».

Громадська діяльність:
З 2002 р. по т.ч. голова Новороздільської МО ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив»;
2004-2006 р.р. – член Ради старійшин ВМГО «ФРІ»;
З 2002 р. по т.ч. депутат Новороздільської міської ради IV, V, VI дем. скликань.

Одружений: дружина – Шалаєва Ольга Зіновіївна 1981 р.н., син – Шалаєв Тарас Анатолійович, 2008 р.н., син – Шалаєв Андрій Анатолійович, 2009 р.н.

Позапартійний. Проживаю в Україні з народження.
Домашня адреса: м. Новий Розділ, вул. Л. Українки, буд. 11, кв. 52

Я та мої рідні до кримінальної відповідальності не притягувалися та судимі не були.

Декларація

Програма

Війна, корупція, відкати, безвідповідальність чиновників та безправ’я громадян стримують розвиток Львівщини та країни загалом. Виконавча влада потонула в бюрократії, виробництво зупинилось, сільське господарство вмирає, українська культура та освіта знищуються.
Основними заходами, щоб подолати це все повинні стати:

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН

Захист наших громадян та міць України в сильній, стійкій, боєздатній армії! Враховуючи сьогоднішню ситуацію в країні, зміцнення обороноздатності держави, входження до НАТО, встановлення миру та зупинення кровопролиття – повинні стати основним пріоритетом розвитку України.
БОРОТЬБА З КОРУПЦІЄЮ
Антикорупційна люстрація: Корумповані та непрофесійні чиновники, правоохоронці, судді і прокурори не повинні займати своїх посад. Бюджетні кошти повинні йти на розвиток громади, а не в кишені чиновників.

КОНТРОЛЬ ГРОМАДЯН НАД ДЕРЖАВОЮ

Громадяни на референдумі зможуть скасовувати рішення органів влади та місцевого самоврядування, а також відправляти у відставку керівників місцевої держадміністрації, міського/сільського голову, депутатів, представників міліції, податкової, прокурора, суддю.
Висвітлення онлайн роботи сесій рад, засідань виконкому в мережі інтернет, відповідальність за ухвалені рішення.
Прозоре використання бюджетних коштів виключно на найважливіші потреби громади: армію, медицину, освіту, культуру, будівництво доріг, екологію.
Державне квотування робочих місць для молоді на підприємствах та в установах. Справедливе надання молоді доступного житла.
Облаштування безпечних дитячих та спортивних майданчиків. Створення нових дошкільних закладів.
ВЛАДУ – МІСЦЕВИМ ГРОМАДАМ

100% податків на доходи фізичних осіб, на землю та на нерухомість повинні залишатися на місцях. Розподіл інших податків забезпечить фінансування потреб громади. Нульова ставка податку на прибуток для новостворених підприємств — на 3 роки; для створених на депресивних територіях — на 5 років.
За ці кошти якісно відремонтувати дороги, особливо в сільській місцевості, зменшити видатки населення на енергоносії та комунальні послуги.
Сприяти відновленню на Золочівщині Глинянської фабрики килимів, як традиційного виробництва. Визнання території Розділля зоною надзвичайної екологічної ситуації та окремий рядок у держбюджеті країни на подолання негативних явищ в місті та прилеглих територіях. Розвиток індустріального парку «Розділля» в концепції, що передбачає високотехнологічне виробництво – машино- приладобудування, а не переробку та складування відходів.

ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ ЖИТТЯ

Не допустити скорочення медичних установ. Належне забезпечення ліками та транспортом лікарень та сільських ФАПів. Належний стан закладів освіти та наповнення їх сучасним навчальним приладдям.
Підтримка Народних домів. Зростання українськомовного бібліотечного фонду, відновлення кінопрокатної мережі.
Розвиток комплексу стародавніх Унівських монастирів Перемишляншини, музею-заповідника «Золочівський замок», ландшафтного парку «Стільське горбогір’я».