Підтримати Долучитися Увійти

Партійна Школа

/Проект призупинено/

“Сила Людей” ставить собі за мету змінити країну. Але, позиціонуючи себе як справді нову партію, “Сила Людей” не лише говорить про необхідність цих змін, а й активно працює над створенням достойної заміни старим кадрам, а також піклується про належний рівень своїх партійних керівників.

Метою першого етапу проекту є навчання керівних кадрів й кандидатів на відповідні посади, а також усіх охочих партійців, що бажають розбудовувати «Силу Людей», працюючи на керівних посадах в Партії.

Партійці, які стануть учасниками програми, сконцентруються на вивченні Статуту Партії, положень та ідеології «Сили Людей», її структурних елементів, взаємодії між її одиницями, а також на схемі партійного фінансування та використання ресурсів для професійного й ефективного виконання своїх посадових повноважень керівниками «Сили Людей» на різних рівнях.

Курс навчання складається з шести тренінгів на яких будуть вивчатися:
– структура «Сили Людей»;
– права та обов’язки керівних кадрів на різних рівнях;
– повноваження контрольно-ревізійних комісій різного рівня;
– фінансова структура партії;
– ідеологія «Сили Людей»;
– історія «Сили Людей».

Після завершення курсу, учасникам пропонується скласти тест. Партійці, які пройдуть програму тренінгів та успішно складуть тест, отримають відповідний сертифікат, що дозволить успішно розбудовувати «Силу Людей» займаючи керівні посади в Партії.

Анонси вебінарів розміщуються на партійному сайті, а також розсилаються членам партії електронною поштою.