Підтримати Долучитися Увійти

Змінюємо формат запланованої на 7 квітня акції на Майдані!

2019/04/04 15:35

1111111111111111111

Згода на дебати – це ще одна перемога у боротьбі за демократію

Безпрецедентний тиск представників громадськості, незалежних журналістів, наших однопартійців та демократичних союзників дав результат – обидва кандидати в Президенти, які проігнорували дебати в першому турі, погодилися провести відкриті дебати. Також обидва дали згоду на стадіон. Сподіваємося, кандидати не забудуть покликати не тільки підконтрольні собі телеканали, але й Суспільне, щоб виконати закон та забезпечити чесну, рівновіддалену модерацію дебатів.

Загалом, ця кампанія за дебати – це хороший сигнал: успіх країни залежить від системної роботи кожного українця та відстоювання наших прав. В інформаційному просторі не залишилось організації чи відомої людини, яка б не висловила свою думку з приводу дебатів, і це засвідчило, що ми більше не хочемо голосувати за політичні гасла, рекламу на білбордах чи ролики в YouTube, нам порібні справжні, живі політики.

Отже, запит в суспільстві на нову політику є. Це означає, що попереду ще багато роботи. Також є запит на відкритість. Ми пропонували Майдан, кандидати обрали стадіон, але і те, і те, дозволяє долучитися багатьом бажаючим.

У зв’язку з цим, ми змінюємо формат запланованої на 7 квітня акції на Майдані.
Наразі, Сила Людей та Українська Галицька Партія, разом з громадськими партнерами – спільно запрошуємо Вас 7 квітня о 15:00 в АртПричал у Києві на дискусію. Розглянемо не лише підсумки першого туру, вимоги до кандидатів, порядок денний другого туру, але й питання того, хто та як має гарантувати виконання обіцянок, які зараз так щедро лунають на виборах!

З усіх питань:
electionhq.sylalyudey@gmail.com, press.uhp@gmail.com