Підтримати Долучитися Увійти

Юрія Бову вчетверте поспіль обрано мером Тростянця!

2015/10/28 14:51

bova1Існують люди, які стали синомімом свого міста чи посади. Людини-бренди, людини-легенди. Саме таким символом мальовничого міста Тростянець на Сумщині є його мер Юрій Бова, якого на цю посаду обрано вчетверте поспіль! 

Юрій Бова – це історія успіху Тростянця. Прийшовши на цю посаду молодим 30-річним бізнесменом, він за 14 років радикально змінив обличчя рідного міста, і, найголовніше, повернув йому економічну впевненість у власних силах. Головний успіх – це вдалий інвестиційний проект побудови кондитерської фабрики фірми “Монделіс” (колишній “Крафт Якобс”), на якій виробляють відомі чоколятки “Корона”. Та була ще й низка інших, насамперед, в інноваційному підході до міського управління та участі громади в прийнятті рішень – що логічно було винагороджено триразовою перемогою Тростянця у Всеукраїнському конкурсі місцевого самоврядування. 

67% на цих місцевих виборах – ось така неймовірна підтримка у Юрія Анатолійовича серед тростянчан. Крім того, майже половину (47%)  місць у міській раді здобула місцева організація СИЛИ ЛЮДЕЙ, тож у мера буде гідна підтримка. 

Не красти, а працювати. Саме так визначає формулу успіху Юрій Бова. Сподіваємося, в Україні нарешті почали приходити до влади люди, які розділяють це кредо. 

Ось що сказав Юрій Анатолійович у зверненні до виборців після перемоги: