Підтримати Долучитися Увійти

Восьмий Всеукраїнський З’їзд

2017/12/01 12:45
Шановні однопартійці!

29 грудня 2017 року відбудеться Восьмий Всеукраїнський З’їзд Політичної партії “Сила Людей”.

Місце: м. Київ (точна адреса буде повідомлена згодом)
Час: 10 год. 00 хв.
Початок реєстрації о 09 год. 00 хв.


Порядок денний:
 
1.Про внесення змін до програми політичної партії “Сила Людей”;
2. Про приведення положень політичної партії “Сила Людей” «Про Політичну Раду Партії», «Про контрольно-ревізійні органи Партії та партійних організацій», у відповідність до нової редакції Статуту;
3. Про заслуховування звіту Політичної Ради Партії;
4. Про заслуховування звіту Центральної контрольно-ревізійної комісії;
5. Про ліквідацію юридичних осіб;
6. Про заслуховування звіту Секретаріату Партії про реалізацію “перезавантаження” політичної партії “Сила Людей”.
 

ДЛЯ ДЕЛЕГАТІВ:
ПРОТОКОЛИ ДЕЛЕГУВАННЯ РАЗОМ З РЕЄСТРОМ ПРИСУТНІХ НАДСИЛАТИ В ФОРМАТІ PDF!!! 

Делегатом З’їзду може бути особа, делегована Зборами осередку, легалізованому в органах Юстиції, підтвердженням чого є копія довідки 
про  легалізацію  первинних  осередків політичної партії, що видана відповідним органом (для тих осередків, що її не надсилали).

Для забезпечення легітимності та правомочності участі делегатів у Восьмому Всеукраїнському З’їзді Політичної партії «СИЛА ЛЮДЕЙ» необхідно:

1. Провести Збори осередку та надіслати скановані копії протоколів разом з реєстром присутніх на засіданні в термін до 19 год. 00 хв. 24 грудня 2017 року (включно): 
Норма делегування – один делегат від трьох повноважних членів осередку (пункт 5.13.2. Статуту Партії).
Наприклад,
осередок з трьома членами має право делегувати одного делегата.
Осередок з шістьма членами має право делегувати два делегати.
Осередок з кількістю дев’ять членів має право делегувати три делегати.
І так далі.

УВАГА! Усі члени осередку, які голосують на засіданні осередку з делегування та висунуті делегати, не можуть мати заборгованості зі сплати членських внесків 2 і більше місяців. Якщо при перевірці протоколів будуть виявлені партійці, які голосували або делеговані з боргом 2 і більше місяці, делегати таких осередків не будуть допущені до З’їзду. (пункт 4.7.3 Статуту Партії). Також внески мають бути сплачені заздалегідь, оскільки на тих, хто мав заборгованість, накладаються обмеження, які знімаються лише через три дні після сплати боргу.

Голова осередку має надіслати у Секретаріат Партії скановану копію протоколу осередку, в якому висунуто делегатів, відповідно до квоти представництва, з вказанням в темі листа «РЕЄСТРАЦІЯ НА З’ЇЗД» на еmail: rozbudova@sylalyudey.org

УВАГА! Відсутність вчасно поданих електронних копій необхідних протоколів унеможливлює участь делегата у З’їзді! Також не забувайте вказувати в протоколі ПОВНІ ПАСПОРТНІ ДАННІ ДЕЛЕГАТА, та ІДЕНТИФІКАЦІЙНИЙ КОД.

2. Підставою для реєстрації члена Партії делегатом на З’їзді є:
– наявність його у списку попередньої реєстрації;
– ОРИГІНАЛ ПРОТОКОЛУ Зборів осередку про висування делегата (-тів) з реєстором присутніх;
– копія довідки про легалізацію первинного осередку, який делегує кандидата (у разі, якщо вона ніколи не надавалась у Секретаріат)​;
– документ, що підтверджує особу.

УВАГА! Відсутність оригіналів документів під час реєстрації на З’їзд та наявність заборгованості по членських внесках 2 і більше місяців виключає можливість отримання мандату для голосування!

Заздалегідь вдячні за правильно оформлені та вчасно надіслані документи й з нетерпінням чекаємо Всіх членів партії та прихильників на Восьмому Черговому Всеукраїнському З’їзді!