Підтримати Долучитися Увійти

УВАГА! Сьомий Черговий З”їзд

2017/09/13 00:55
Шановні однопартійці!
20 вересня 2017 року відбудеться Сьомий Черговий Всеукраїнський З’їзд Політичної партії “Сила Людей”.
Місце: м. Київ, Контрактова площа, 7
Час: 13 год. 00 хв.
Початок реєстрації о 12 год. 00 хв.

ДЛЯ ДЕЛЕГАТІВ:
ПРОТОКОЛИ ДЕЛЕГУВАННЯ РАЗОМ З РЕЄСТРОМ ПРИСУТНІХ НАДСИЛАТИ В ФОРМАТІ PDF ОДНИМ ФАЙЛОМ!!! 

Делегатом З’їзду може бути особа, делегована Зборами осередку, легалізованому в територіальних управліннях юстиції, підтвердженням чого є копія довідки про  легалізацію  первинних  осередків політичної партії, що видана відповідним органом.

Для забезпечення легітимності та правомочності участі делегатів у Сьомому Черговому Всеукраїнському З’їзді Політичної партії «СИЛА ЛЮДЕЙ» необхідно:

1. Провести Збори осередку, в термін до 15 вересня 2017 року (включно): 
Норма делегування – один делегат від трьох повноважних членів осередку (пункт 5.13.2. Статуту Партії).
Наприклад,
осередок з трьома членами має право делегувати одного делегата.
Осередок з шістьма членами має право делегувати два делегати.
Осередок з кількістю дев’ять членів має право делегувати три делегати.
І так далі.

УВАГА! Усі члени осередку, які голосують на засіданні осередку з делегування та висунуті делегати, не можуть мати заборгованості зі сплати членських внесків 2 і більше місяців. Якщо при перевірці протоколів будуть виявлені партійці, які голосували або делеговані з боргом 2 і більше місяці, делегати таких осередків не будуть допущені до З’їзду. (пункт 4.7.3 Статуту Партії).

2. Надіслати ПРОТОКОЛИ ДЕЛЕГУВАННЯ в термін до 18 вересня 2017 року до 09 год 00 хв.:
Голова осередку має надіслати у Секретаріат Партії скановану копію протоколу осередку, в якому висунуто делегатів, відповідно до квоти представництва, з вказанням в темі листа «РЕЄСТРАЦІЯ НА З’ЇЗД» на еmail: rozbudova@sylalyudey.org

УВАГА! Відсутність вчасно поданих електронних копій необхідних протоколів унеможливлює участь делегата у З’їзді! Також не забувайте вказувати в протоколі ПОВНІ ПАСПОРТНІ ДАННІ ДЕЛЕГАТА, та ІДЕНТИФІКАЦІЙНИЙ КОД.

ОСТАТОЧНИЙ список попередньої реєстрації делегатів З’їзду буде опублікований «19» вересня 2017 року на офіційному сайті партії. Делегати додаватимуться в режимі онлайн по мірі опрацювання протоколів.

3. Підставою для реєстрації члена Партії делегатом на З’їзді є:
– наявність його у списку попередньої реєстрації;
– ОРИГІНАЛ ПРОТОКОЛУ Зборів осередку про висування делегата (-тів) з реєстором присутніх;
– копія довідки про легалізацію первинного осередку, який делегує кандидата (у разі, якщо вона ніколи не надавалась у Секретаріат)​;
– документ, що підтверджує особу.

УВАГА! Відсутність оригіналів документів під час реєстрації на З’їзд та наявність заборгованості по членських внесках 2 і більше місяців виключає можливість отримання мандату для голосування!

Заздалегідь вдячні за правильно оформлені та вчасно надіслані документи й з нетерпінням чекаємо Всіх членів партії та прихильників на Сьомому Черговому Всеукраїнському З’їзді!

 
З повагою,
Секретаріат СИЛИ ЛЮДЕЙ