Підтримати Долучитися Увійти

У жовтні стартує Всеукраїнський Економічний Форум

2016/07/12 13:46

«Якщо країна сильна економічно, на неї важко впливати в усіх галузях. В тому числі – у військовій», – наголосила Оксана Грищенко, кандидат в народні депутати України у 206 окрузі Чернігова.

Саме з цього міста почнеться Всеукраїнський Економічний Форум. Серія заходів відбуватиметься з жовтня 2016 року у різних містах України. Ініціатором Форуму виступила політична партія «Сила Людей» з метою залучення активних громадян у побудову економічно розвиненої країни.

11 липня відбулась прес-конференція, на якій гості дізналися про майбутній захід, а також про економічні ресурси країни, основні галузі українських та зарубіжних інвестицій і про те, як політика може впливати на економічний розвиток України.

Спікерами прес-конференції виступили депутат Верховної Ради України від партії «Сила Людей» Наталія Веселова, кандидат в народні депутати України від партії «Сила Людей» в 206 окрузі м. Чернігів Оксана Грищенко, експерт з міжнародного бізнесу та інвестицій Слімп Рон, Голова неурядової організації «Офіс ефективного регулювання» Олексій Гончарук, Голова правління «Центру громадської експертизи» Любомир Чорній.

Наталія Веселова прокоментувала тему заходу з точки зору політики.

«У владі не вистачає грамотних ініціатив та людей з високою мораллю», – наголосила Наталія.

Депутат відмітила, що сьогодні у Верховній Раді є запит на нові обличчя, і це   є позитивним моментом. Проте, не зважаючи на переважну більшість нових людей, Парламент працює за старими схемами.

«Побудова знизу-вгору, коли влада знаходиться в руках місцевих органів, це дієве вирішення економічних та багатьох інших проблем. Саме такою є структура «Сили Людей». Думаю, що, досвід який партія отримує зараз, невдовзі перейматимуть інші», – розповіла Наталія.

Любомир Чорній зробив аналіз ресурсів для економічного розвитку України, розповів про перспективні сектори економіки.

«Завдання кожного регіону мати збалансовану структуру економіки. Тоді можна говорити і про економічну та фінансову самостійність, і про розвиток місцевого самоврядування», – наголосив бізнес-експерт.

Слімп Рон висвітлив основні напрямки фінансування іноземних інвесторів в Україні. Міжнародний експерт відмітив великий потенціал ресурсів та можливостей для інвестицій та розвитку економіки країни.

Олексій Гончарук розповів, що українська земля та корисні копалини є  справжнім «золотом» для іноземних інвесторів.

«Торгівля та природні ресурси – це основні сильні фактори, які впливають на іноземні інвестиції в Україні, – наголосив спікер, – У нас в країні дуже багато галузей, в яких гроші буквально «лежать під ногами». Просто чисельні можливості треба навчитись використовувати».