Підтримати Долучитися Увійти

Центр волонтерської допомоги “Сила Людей” відкрили в Житомирі

2014/09/25 12:45

24 вересня відбулося урочисте відкриття Центру волонтерської допомоги “Сила Людей”, метою якого є надання гуманітарної, правової та психологічної допомоги учасникам АТО.

кропачов_волонтерський_центр

У Житомирі уже давно працює потужний волонтерський проект, ініціаторами та координаторами якого є члени “Сили Людей”. Протягом кількох місяців активісти збирають та доставляють гуманітарну домомогу у зону АТО. Нещодавно налагодили пошив аптечок. Тепер буде розширено напрямки роботи волонтерів “Сили Людей” для забезпечення різносторонньої допомоги захисникам.

“Кілька місяців поспіль ми організовували різні акції зі збору гуманітарної допомоги на підтримку наших військовослужбовців, які виконують бойові завдання у ході АТО. Збирали продукти харчування, воду, одяг, засоби особистої гігієни, амуніцію, шили медичні аптечки і особисто доставляли все це на Схід, – зазначив керівник Центру Дмитро Кропачов. – Але, щоб мати можливість ще більше допомагати та збільшити волонтерський рух у Житомирі, ми вирішили організувати щось на зразок єдиного центру допомоги армії. Зрештою, люди тут можуть зустрітися, поспілкуватися, отримати консультації чи принести речі”.

У рамках відкриття Центру волонтерської допомоги “Сили Людей” відбувся благодійний аукціон “Віче патріотів”, до організації якого долучилися чимало житомирських організацій та волонтерів.