Підтримати Долучитися Увійти

«Сила Людей» засуджує невиправдане звинувачення депутата

2016/07/29 10:36

 

«Якщо в тебе немає ворогів – значить, у тебе немає характеру», – казав Пол Ньюман. Партійці «Сили Людей» все більше переконуються в тому, що добрі справи можуть комусь заважати.

Так, 27 липня правоохоронці намагалися вручити підозру в скоєнні злочину депутату Криворізької міськради від «Сили людей», співзасновнику культурно-громадського центру ШELTER + Юлію Морозову. Депутата звинувачують у причетності до дорожньо-транспортної події. Нібито Юлій «підрізав» мікроавтобус, внаслідок чого 84-річна жінка впала і зламала стегно.

«Я не був учасником ніякого ДТП, ніяку бабусю не збивав. Коли я сидів у батьків, приїхала поліція і повідомила мені, що нібито я когось на дорозі підрізав, через що в маршрутці хтось впав і травмувався», – сказав він.

Відмітимо, що підозру депутату вручили, грубо порушивши регламент, прямо на засіданні міської ради в присутності мера Кривого Рогу Юрія Вілкула, начальника міської поліції Валерія Лютого і 56 депутатів від інших політичних сил.

«Необґрунтоване, не маюче доказів звинувачення виглядає як політичне замовлення, – коментує Голова Політради «Сили Людей» Віталій Ковтун, – Факт того, що влада робить кроки, які дезорієнтують людей у ставленні до політичних сил, дуже занепокоює. Я як голова політради партії Сила Людей засуджую дії, що мають суб’єктивні цілі, і сподіваюся на встановлення правопорядку. Наклеп на депутата від Сили Людей – це неприємний факт, який, проте, говорить, що ми рухаємось у правильному напрямку».