Підтримати Долучитися Увійти

«Сила Людей» закликає політичних опонентів вести чесну боротьбу

2016/07/08 11:50

Передвиборча кампанія кандидатів у народні депутати України на проміжних виборах, що відбудуться 17 липня 2016 року, – в самому розпалі.  Партія «Сила Людей» також висунула своїх кандидатів. Серед них – Андріан Волгін, який балотується в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 85 з центром у місті Калуш Івано-Франківської області.

Партія «Сила Людей» використовує тільки чесні способи роботи, в тому числі – у передвиборчій кампанії. Проте не всі політичні сили ведуть чесну боротьбу – деякі намагаються досягти своєї мети, шкодячи іншим. Так, 5 липня в Калуші було викрадено та знищено агітаційні банери «Cили Людей». Учасники передвиборчої кампанії припускають, що такі дії були вчинені на замовлення опонентів.

За наслідками дій, що перешкоджають виборчому праву, до правоохоронних органів було надіслано повідомлення про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 157 КК України «Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача”. Наразі правоохоронні органи працюють над встановленням винуватих осіб та притягненням їх до відповідальності.

Партія «Сила Людей» закликає всіх політичних опонентів дотримуватися законодавчих вимог і вести прозору та конкуренту політичну боротьбу за свого виборця.