Підтримати Долучитися Увійти

Сила Людей вимагає виборчу реформу!

2018/05/10 14:38

Політична партія «Сила Людей» разом з іншими учасниками акції на підтримку виборчої реформи Всеукраїнська акція “Ні!” Виборам за законом Януковича”. сьогодні підписали Меморандуму про спільні дії.

Від імені партії зі словами підтримки та закликом долучатися до ініціативи виступила Голова СИЛА ЛЮДЕЙ Києва Oksana Gryshchenko :

«Сила Людей» безумовно підтримує проведення виборчої реформи й дану акцію як прояв громадської свідомості . Для нас – це логічно та природно, адже партія створювалася та продовжує рости саме як інституція. Ми принципово не фінансуємося за рахунок олігархів, а складаємося з активних людей, які в свою чергу виграють вибори чесно, у своїх громадах та завдяки своїй репутації, – наголосила Оксана. – Зміни, можливо, не є ідеальними, адже ідеальних законів не існує, але вони є суттєвим покращенням ситуації у боротьбі з криміналізацією під час виборів. Підкуп є ганебним злочином, а реформа допоможе унеможливити скоєння таких дій. Тому закликаємо всіх громадян не бути осторонь важливих для країни процесів та приєднуватися до акції!»

Меморандум

Меморандум вже підписали Громадський рух ЧЕСНО, політична партія “Сила людей”, ВО “Батьківщина”, рух “Визволення”, політична партія “Громадянська позиція”, політична партія “Демократичний Альянс”, “Європейська партія України”, політична партія “Народний контроль”, політична партія “Національний корпус”, Об’єднання “Самопоміч”, ВО “Свобода”, Громадський рух “Хвиля”, а також народна депутатка Світлана Заліщук.

Документ є відкритим для підписання громадськими та політичними організаціями, що підтримують зазначену в ньому вимогу.

Наступні вибори до ВРУ мають відбутися у 2019 році, тому змінювати виборчу систему потрібно вже сьогодні.

 Меморандум2

“Ні! Виборам за законам Януковича” стартує 15 травня на центральних площах усіх обласних центрів України, а 17 травня о 9:30 – у Києві на площі Конституції.

 

20e378b-img-7556

http://vybory.pravda.com.ua/news/2018/05/10/7149620/