Підтримати Долучитися Увійти

СИЛА ЛЮДЕЙ в Сумах працює над покращенням бізнес-клімату

2015/11/23 13:36

IMG_1558Сумська міська організація «Сили людей» активно долучається до розбудови малого і середнього бізнесу у регіоні.

Голова організації та член обласної ради підприємців Дмитро Живицький взяв участь у бізнес-конференції «Будуємо бізнес нової країни разом», яка відбулася 20 листопада у місті Суми. Ініціаторами конференції виступили діловий тижневик «Бізнес» спільно з АТ «Укрексімбанк» та Українською Бізнес Асоціацією.

Зустріч об’єднала представників бізнесу Сумської області і сприяла активному обговоренню проблемних питань ведення бізнесу. Зокрема, учасники конференції  говорили про механізм дерегуляції бізнесу, допомогу місцевої влади у просуванні реальних реформ, створення нових ресурсних потоків та відповідного фінансування, щоб забезпечити малий та середній бізнес дієвими можливостями розвитку. 

Варто відмітити, що минулого тижня Дмитро Живицький відвідав офіційну зустріч бізнес-спільноти Сумщини з головою Державної регуляторної служби України Ксенією Ляпіною. Гостя презентувала підприємцям нову європейську методику М-Тест для систематичної оцінки нормативно-правових актів. За словами Ксенії Ляпіної,  наша держава тримається на малому і середньому бізнесі, і саме він є основою української економіки.

«Розвиток малого і середнього бізнесу є одним із пріоритетних напрямків діяльності партії «Сила людей». Саме МСБ може стати рушійною силою економічного прогресу, джерелом інновацій та шляхом збагачення країни. Це фундамент для розвитку середнього класу суспільства. Адже лише самодостатні, незалежні та впевнені у завтрішньому дні люди можуть будувати розвинену заможну державу», – резюмував Дмитро Живицький.