Підтримати Долучитися Увійти

«Сила Людей» Богуслава глобально змінює розстановку сил у владі міста

2017/02/02 16:23

Сьогодні на сесії Богуславської міської ради були прийняті надважливі рішення. Зокрема депутати проголосували за відставку секретаря міськради Чижевського і за розпуск виконавчого комітету ради. Але найважливішим рішенням депутати від «Сили Людей» вважають виділення необхідних коштів для забезпечення харчування дітей у школах.

Депутатська група «Прозора рада», очолювана депутатом від нашої партії Юрієм Мотричем, як і анансувала напередодні, одноголосно підтримала це рішення, та й взагалі голосування вийшло одностайним. Раніше керівники міста і району не вживали жодних заходів, аби знайти розв’язання цієї проблеми, заявляючи, що кошти на харчування дітей відсутні. Але «Сила Людей» Богуслава впевнена, що цим питанням спекулювати не можна. Тож наші партійці будуть ретельніше стежити за витратами не тільки міської, а й Богуславської районної ради.

Богуслав

 

Наступним на сесії розглядалося питання про дострокове припинення повноважень секретаря міської ради Олександра Чижевського. «Від початку своєї діяльності на посаді секретаря міської ради Чижевський постійно допускає порушення вимог чинного законодавства щодо діяльності органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, – пояснює позицію групи Мотрич. – Звернення про внесення цього питання на розгляд депутатів майже півроку ігнорувалося міським головою та секретарем ради. І, як показали результати таємного голосування, зрозуміло чому». Роботою секретаря Богуславської міської ради виявились не задоволеними не лише представники депутатської групи «Прозора рада», кістяк якої складають представники «Сили Людей», і до якої входять представники «Солідарності», БЮТ, «Самопомочі» і «Свободи». Загалом група нараховує 12 депутатів, але за відставку Чижевського проголосували не тільки вони, а й члени інших фракцій. Таким чином, резонансне питання підтримали 15 депутатів із 26.

Розглянула рада і діяльність виконавчого комітету. «Виконком було сформовано з порушенням вимог Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні„ – до складу не включено керівників відділів та управлінь. Також неодноразово приймались неправомірні рішення, які потім скасовувались радою та в судовому порядку, що свідчить про відсутність належної компетенції частини членів виконкому», – пояснив позицію фракції «Сили Людей» її голова Юрій Смоляр. Цю позицію підтримала більшість депутатів, тож тепер міський голова Богуслава відповідно до законодавства України має в тижневий строк сформувати та подати на затвердження сесії ради новий кількісний та персональний склад виконавчого комітету Богуславської міської ради.