Підтримати Долучитися Увійти

Обурливе знищення університету в Лисичанську. Звернення громадян.

2018/06/21 10:31

Сьогодні до Верховної Ради та політичної партії «Сили Людей» звернулися наші прихильники, представники трудового колективу Донбаського Державного Технологічного Університету допомогти у вирішенні ситуації, що склалася у зв’язку з реорганізацією та злиттям двох університетів: Дон ДТУ та Східноукраїнського національного університету імені В.Даля.

Колектив неодноразово звертався до Прем’єр Міністра України, Міністерства освіти та науки України, окремих народних депутатів, але ніхто не спромігся приділити належну увагу вивченню цього питання. Наразі тільки народний депутат Наталія Веселова, яка є членом партії “Сила Людей”, відгукнулася на прохання громадян. Владі байдуже, що український університет по суті знищується, а студенти не матимуть змогу продовжити навчання, колектив залишається фактично на вулиці, багатьом з них загрожує до 20 років позбавлення волі, якщо вони повернуться до ЛНР, звідки змушені були тікати через захоплення окупантами території України.

“Сила Людей” закликає усіх обізнаних у сфері освіти партійців та експертів долучитися до вирішення проблеми, допомогти уникнути шокуючої ліквідації українського університету. Разом сила!

З матеріалами справи можна ознайомитися за посиланням:
https://drive.google.com/…/1TiIwgfBNee20BjqSvRiHKu1sp784rOiQ

 

https://www.facebook.com/sylalyudey/videos/2256596744365559/?notif_id=1529566060759958&notif_t=page_digest