Підтримати Долучитися Увійти

Долучаймося до роботи над розділом програми Партії “Транспорт та інфраструктура”

2018/10/02 12:33

Шановні однопартійці,

Політична рада Партії проводить роботу над оновленням декількох розділів Програми Партії, зокрема важливого розділу “Транспорт та інфраструктура”.
Для нас важливо врахувати думку всіх, кому є що сказати – і осередків, і міських та обласних організацій, і окремих членів та прихильників Партії.
Якщо ви хочете висловитись як приватна особа, просимо заповнити анкету до 31 жовтня 2018 року за посилнням https://goo.gl/forms/Ild5Wl2wStEVu2eZ2
В разі наявності консолідованих пропозицій від обласних, міських організацій або осередків Партії, просимо надсилати такі пропозиції окремим електронним листом на електронну пошту координатора напрямку Віктора Загреби (viktor@zagreba.com) не пізніше 31 жовтня 2018 року.
Отримані пропозиції та анкети будуть оброблені за участі експертів, та оформлені в текст оновленого розділу в Програмі, який буде винесений на З’їзд Партії.

З повагою,
Координатор роботи над змінами до Програми “Сили Людей”:
Світлана Сова, член Політради “Сили Людей”

Координатор розділу “Транспорт та інфраструктура”:
Віктор Загреба, член “Сили Людей”, радник Міністра інфраструктури України (на громадських засадах), viktor@zagreba.com, 067-442-14-94, facebook.com/zagreba