Підтримати Долучитися Увійти

Програма партії “Сила людей” міститься в самій назві!

2018/07/07 15:44

Німецьке видання “Ukraine Verstehen” опублікувало статтю про політичну партію “Сила людей”.

Цей текст є першим у серії публікацій, в яких регулярно висвітлюватимуться різні аспекти майбутніх президентських та парламентських виборів 2019 року.

Голова Політичної ради, Олександр Солонтай, розповів чому партія називається саме “Сила Людей”.

“Важливим для засновників було те, що назва партії російською та українською мовами не відрізняється за вимовою і написанням. Це показує солідарність, а також людську гідність, свободу, відповідальність та верховенство права, центральний пріоритет для “Сили Людей”. Солідарність означає, що партія працюватиме не тільки для людей на Заході або в центрі України, а також для тих, які знаходяться на кордоні з окупованими територіями”, – відмітив Олександр.

Останні кілька років показали, що надія на зміну політичної системи молодими реформаторами лише частково реалізувалася зсередини. Це правда, що єврооптимісти, розкидані між різними партіями, створили безпрецедентний рівень прозорості та зробили політичні угоди громадськими поза будь-якими програмними дебатами, які колись залишалися кулуарними. Але вони так і не стали об’єднаною політичною силою, а залишаються самотніми борцями.

“Хоча “Сила Людей” все ще є відносно невеликою, партія має більше 220 місць в муніципальних парламентах, п’ять міських голів та понад 3000 членів, які сплачують членські внески, що є незвичним у невеликій країні середнього класу. Багато хто бере на себе відповідальність на місцевому рівні, і тим самим допомагає будувати регіональні структури”, – прокоментував Голова.

Попереду президентські та парламентські вибори. Найбільшою проблемою може бути дисбаланс у політичних конкурентних умовах. Крім того, більшість українців досі дізнаються про політиків з телебачення, яке знаходиться в руках окремих олігархів, що використовують його в якості інструменту для маніпулювання громадської думки в своїх інтересах. Проте є нові соціальні та громадські засоби масової інформації, які партія використовує для своєї популяризації.

«Наш рейтинг поки що невисокий, тому що ми не потрапили в ефіри великих телевізійних мереж. Виборці нас майже не знають. Але ті, хто дізнаються про нас, ставляться позитивно”, – запевнив Олександр Солонтай.

Для людей, які хочуть більшої відкритості та прозорості у своїй країні, “Сила Людей” є достойним варіантом. Переконлива радянсько-патерналістська частина населення, яка очікує, що політики вирішать всі свої проблеми, розчаруються вкотре, тому що не розуміють, що головна сила і влада – це вони самі. Програма партії навмисно кидає виклик пострадянській системі, де лише сильний лідер може вказувати шлях у майбутнє. Насправді, наша сила не в вожді і не в одному єдиному лідері. Сила в усіх нас!

 

Посилання на джерело:

https://ukraineverstehen.de/kosmehl-wahlen-ukraine-syla-lyudey/