Підтримати Долучитися Увійти

Про долучення до Всеукраїнської акції “Ні!” Виборам за законом Януковича”

2018/05/07 18:11

Політична партія “Сила Людей” виступає за підтримку змін до виборчого законодавства та ухвалення Виборчого кодексу, де зафіксована пропорційна виборча система з відкритими регіональними списками.

Тому ми активно відреагували на запрошення Громадського руху «ЧЕСНО», разом із політичною партією «Батьківщина», Рухом “Визволення”, політичною партією «Громадянська позиція», політичною партією «ДемАльянс», Європейською партією України, Об’єднанням “Самопоміч”, ВО “Свобода” та Громадянським Рухом ХВИЛЯ долучитися до акції “НІ! Виборам за законом Януковича”, яка відбудеться 15 травня 2018 року в усіх обласних центрах України та 17 травня 2018 року у м. Києві під стінами Верховної Ради України задля вимоги негайного ухвалення Виборчого кодексу 3112-1 в цілому, про що було прийнято відповіде рішення Політичною радою Партії №26/05-2018ПР від 05 травня 201 року.

Закликаємо представників Партії місцевих та обласних рівнів взяти участь в акції “НІ! Виборам за законом Януковича” в своєму регіоні, та, шляхом мирного протесту в рамках чинного законодавства змусити Парламент виконати власну передвиборчу обіцянку та міжнародне зобов’язання України; організувати збір підписів за звернення до обласних рад з вимогою звернутися до Верховної Ради про проведення виборчої реформи тощо.