Підтримати Долучитися Увійти

Праймеріз

2018/11/01 22:39

ПРАЙМЕРІЗ!

Реєстрацію претендентів на кандидатів у Президенти України на праймеріз “Сили Людей” завершено. Відповідно до даних Виборчкому партії, повний пакет документів на реєстрацію подали 5 кандидатів, а саме:
1) Гнап Дмитро Володимирович – документи передано до ЦКРК для проведення спецперевірки згідно статуту партії;
2) Квашук Олександр Євгенович – зареєстрований;
3) Федоришин Ярослав Богданович – зареєстрований;
4) Шебанов Вадим Анатолійович – у процесі реєстрації;
5) Шевченко Ігор Анатолійович – документи передано до ЦКРК для проведення спецперевірки згідно статуту партії.

Також повідомляємо, що кілька претендентів на кандидатів надали неповний пакет документів – їм надано можливість усунути недоліки у документах. Зважаючи на це, кількість претендентів на участь у праймеріз може збільшитися.

Відповідно до Положення про порядок висування кандидатів від партії, Статуту партії Центральна контрольно-ревізійна комісія (ЦКРК) окремо оголосить про проведення спеціальної перевірки всіх кандидатів, які не є членами партії.

Праймеріз – це не тільки попередні вибори, але й можливість завчасно відібрати кандидатів, підготувати їх до виборів та роботи в представницьких органах влади. Саме тому закликаємо всіх громадян, які поділяють ідеологію, програму та цінності “Сили Людей”, запропонувати свої кандидатури до Верховної Ради України та місцевих рад усіх рівнів (реєстрація відкрита) або стати виборцями й разом обрати гідного кандидати у Президенти України, а також кандидатів до місцевих рад усіх рівнів:
https://primaries.sylalyudey.org/