Підтримати Долучитися Увійти

Поздоровлення від голови Політради

2016/12/31 13:13

Шановні співвітчизники!

Уже сьогодні будемо зустрічати Новий 2017 рік!

Бова нг

Кожен пов’язує з роком прийдешнім свої найкращі сподівання — на щасливе майбуття, на те, що завтра буде краще, ніж сьогодні. Бо нинішня ситуація в країні потребує нових і кардинальних змін.

Що ж маємо сьогодні? Партії олігархів правлять країною, яка змушена вести війну — не лише зовнішню, але й внутрішню.

Зовнішню агресію зупинив народ України: активісти, волонтери, а не влада чи олігархи. Однак допоки кращі сини України гинуть на фронті, олігархи третій рік війни продовжують набивати свої кишені бюджетними коштами. Та ж для них немає нічого святого, якщо можуть наживатися на цій жахливій війні!

Але ще страшніша війна внутрішня. Коли ті ж самі олігархи, маючи шалені статки, щодня доводять народ України до зубожіння. Принизлива пенсія дозволяє ледь виживати нашим батькам, 2/3 країни вимушені йти до держави по подачку-субсидію, адже ціни на газ, електроенергію, тепло злетіли шалено. Малий бізнес, завдяки розвитку якого Польща, наприклад, за 15 років розквітла, в Україні опинився під загрозою знищення — інакше не можна назвати законодавчі зміни щодо оплати ЄСВ підприємцями, які з якихось причин не можуть отримувати прибуток. Замість підтримки, ті, хто першим вийшов на Майдан, хто першим відгукнувся і фактично врятував армію від ганебної поразки, а країні дав шанс, зараз отримали від державиніж у спину.

Чому держава не розпочинає свої реформи з олігархів чи тих чиновників, хто показав мільйонні статки? Скільки так ще триватиме?

Переконаний, за новорічним столом багато сімей українців говоритимуть саме про це, а не про те, як їм щасливо живеться…

На Новий рік прийнято загадувати бажання. Насправді сьогодні бажання в більшості українців одне — щоб скінчилася війна—і зовнішня, і внутрішня — проти народу України.

Чи може ця мрія стати реальністю? Може, якщо дати владу не розбещеним Мальдівами олігархам, а новій, чесній політичній силі. Така вже зароджується в Україні. Назва партії «Сила Людей», можливо, ще не відома всім українцям. Але ми вже почали змінювати на краще країну там, де обрані перші депутати чи мери міст від «Сили Людей», там, де є наші волонтери чи громадські діячі.

І ми теж маємо бажання на Новий рік: щоб наш народ нарешті навчився відрізняти справжню демократичну партію, побудовану народом, від олігархічних партійних проектів.

Зараз молоді хлопці помирають в окопах, даючи можливість всім нам, а не олігархам. Дають шанс вилікувати цю країну, забезпечити гідне життя майбутнім поколінням українців. Вони помирають за Україну, а ми повинні єднатися і почати змінювати країну на краще.

Ми віримо, що переможемо корупцію, економічний занепад, соціальну несправедливість і врешті-решт війну. Переможемо разом з вами — українським народом, що повинен жити гідно на своїй рідній землі. І хай цей прийдешній рік реалізує і ваші, шановні українці, і наші мрії!

Щиро ваш

голова Політичної Ради

політичної партії «Сила Людей»

Юрій Бова