Підтримати Долучитися Увійти

Повідомлення ПП «Сила Людей» щодо Руслана Рохова

2014/09/09 12:48

09.09.2014 року Центральна контрольно-ревізійна комісія ПП “Сила Людей”, розглянувши скарги щодо окремих дій Руслана Рохова, які вчинені ним під час переговорних політичних процесів, вирішила зупинити розгляд заяви про вступ до Партії та реєстрацію членства Руслана Рохова в Партії до з’ясування обставин і прийняття рішення по суті компетентним керівним органом Партії. Також на час проведення перевірки були зупинені повноваження Руслана Рохова як члена Оргкомітету Партії з питань виборів.

Політичні процеси і розбудова партійної структури є складними і конкурентними процесами, особливо в нинішніх умовах. Партія «Сила людей» вважає, що конфлікти, непорозуміння та протистояння в політичному і партійному середовищах є неминучими і природніми явищами. Більш того, ПП «Сила людей» вважає за правильне проводити об’єктивну перевірку і вирішення конфліктів. Для нас є неприпустимим приховування конфліктів та проблемних питань чи надання неправомірних преференцій і приховування провини осіб за партійним принципом.

Разом з тим, з метою уникнення неточностей і плутанини, ОФІЦІЙНО ПОВІДОМЛЯЄМО учасників політичних процесів та можливих зацікавлених осіб, що Руслан Рохов не має обсягу повноважень щодо проведення перемовини та висловлення політично-організаційних позицій від імені ПП “Сила людей”.

Сподіваємось на Ваше розуміння щодо триваючих у Партії процесів. Для ПП «Сила людей» є принципово важливим перевірка усіх обставин, що можуть негативно позначитись на авторитеті Партії чи її членів та представників. Процес внутрішньопартійних перетворень та постійного розвитку має особливу увагу з боку членів Партії та її керівних органів.

У разі наявності у Вас інформації описаних вище подій просимо повідомляти про це Національний секретаріат Партії за телефонами: +38-(093)-523-72-03, +38-(098)-012-91-40, +38-(050)-172-32-37 або електронною поштою на скриньку syla.liudei2013@gmail.com.

Заздалегідь вдячні за допомогу та розуміння!