Підтримати Долучитися Увійти

Підготовка до виборчого циклу розпочалась!

2018/10/07 19:57

Форум з питань зовнішньої комунікації пройшов цими вихідними в місті Ірпіні. Захід відбувся за підтримки Національного Демократичного Інституту (НДІ)  для членів партії “Сила Людей”.

21 команда взяла участь у форумі, що свідчить не тільки про актуальність теми, а й про активність самих партійців. Протягом форуму були розглянуті два важливих питання: вільний ринок землі та монетизація пільг та субсидій.

Особливу увагу було приділено інструментам зовнішньої комунікації політичної партії. Звичайно не оминули і тему праймерізу. Цей форум був ключовим моментом в підготовці партії до найближчого виборчого циклу.

Велика подяка НДІ за можливість проведення подібного заходу. Зростає ефективність та продуктивність, а це означає, що перемога “Сили Людей” вже наближається!

Окрема подяка організаторам заходу Любомиру Чорнію, Ксенії Гнатовській та Ярославу Єрохіну, а також модераторам Петру Андрющенко, Роману Михайлову та Олегу Голубенко.

Як результат, партійці поїхали додому з готовими комунікаційними планами з реалізації місцевих тем та розумінням важливості проведення внутрішньопартійних дебатів та праймеріз!