Підтримати Долучитися Увійти

Олександр Топорівський відвідав Саміт молодих лідерів у Брюсселі

2018/09/20 10:55

Мер містечка Благодатне, член «Сили Людей» Олександр Топорівський побував на Саміті молодих обраних місцевих та регіональних лідерів, організованому ALDE (Альянс лібералів та демократів Європи). Молоді лідери з Литви, Естонії, Іспанії, Німеччини, України, Фінляндії, Франції, Данії, Ірландії, Болгарії, Великобританії та Австрії обмінялися думками щодо ролі локального лідерства у вирішенні глобальних екологічних проблем.

Dnd8um1XoAA_hzL

Центральна тема саміту – зміни клімату та навколишнє середовище, адже це – ключові проблеми нашого часу; нікого вони не стосуються так, як молоді: саме молоді люди уже на собі відчувають зміни клімату і матимуть найбільше часу на вирішення цієї проблеми .

На саміті всі молоді лідери погодилися, що їхнє покоління може бути останнім, здатним зупинити кліматичні зміни. Тому всі хочуть внести свій вклад і показують, що є альтернатива, починаючи з власного – місцевого рівня. Найважливіша рушійна сила для цієї зміни – лідерство.

  • Я вступив до «Сили Людей» уже після виборів, а тому розумів: наша партія базується на місцевих осередках, за справами нашої команди будуть судити про партію на рівні держави. Я розумів, що Росія кожного дня вбиває наших хлопців, і наше мирне життя коштує нам занадто дорого. Люди кожного дня чекають на зміни, а тому потрібно щоразу робити щось нове, незвичайне, – зауважив Олександр Топорівський під час виступу на саміті.

Інші аспекти лідерства, які були згадані: як стати чемпіоном у вирішенні проблеми, встановлення місцевих зв’язків, робота з засобами масової інформації та школами, створення альянсів у Європі, надання громадянам можливостей приймати рішення, передбачати майбутні проблеми та розробляти рішення з позитивним повідомленням.

Саміт молодих виборних місцевих і регіональних лідерів – це можливість для молодих місцевих політиків зустрітися та обмінюватися думками та найкращими практиками між собою, а потім зустрітися з досвідченими місцевими та регіональними політиками у спільній зустрічі з ALDE CoR.

41942310_336033303798008_377325319473856512_n

Ймовірно, уже в листопаді цього року “Сила Людей” стане членом ALDE. Зараз Секретаріат ALDE опрацьовує подані “Силою Людей” документи. Важливо зауважити, що партія може стати повноправним членом ALDE навіть незважаючи на те, що Україна не є членом ЄС.