Підтримати Долучитися Увійти

Обирайте Президента, навіть якщо проживаєте не за місцем реєстрації!

2019/04/11 18:26

56622479_424660518101124_4697300225763573760_n

“Сила Людей” закликає громадян, які 21 квітня перебуватимуть далеко від місця реєстрації, скористатись своїм правом на тимчасову зміну місця голосування.

Процедура більш ніж проста! До 15 квітня (включно) потрібно лише написати заяву у відділі ведення Державного реєстру виборців. При собі треба мати паспорт громадянина України та документ, який підтверджує необхідність зміни місця голосування (наприклад, довідку з роботи, навчання, договір оренди житла). Дехто з наших однопартійців вже пройшов цю процедуру, тому розповідаємо як це було і ділимось досвідом.

“Я дуже хвилювався, що за 8 днів не встигнуть записатися на вибори так багато людей, як у першому турі. Але якщо збережеться така активність, то нас буде навіть більше. Друзі, реєструйтесь та перевіряйте себе в списках виборців!” – закликає голова Політради “Сили Людей” Олександр Солонтай.

Народний депутат Наталія Веселова наголошує: “Всі переселенці можуть змінити місце голосування без додаткового документу, просто надавши паспорт, в якому є відмітка про реєстрацію на тимчасово окупованих територіях. Внутрішньо переміщені особи мають повне право голосу на виборах Президента України. Закликаю всіх прийти на дільницю та проголосувати!”

Радимо не відкладати процедуру на останній момент, оскільки відділки вже переповнені чергами!

“У Дарницькому відділі в Києві 1042 людини в черзі. – відзначив однопартієць Костянтин Галамага – На 16:00 перереєструвалося лише 500 осіб. Тому закликаю не гаяти час і з самого ранку приходити писати заяву”

Детальна інструкція як змінити місце голосування також доступна за посиланням: bit.ly/2P2DEwZ

#КоженГолосВпливає #РазомСилаЛюдей