Підтримати Долучитися Увійти

Напад на Ігоря Турського розглянуть у Верховній Раді!

2018/11/16 07:00
45979424_507578576386962_6406951527470071808_n
 
Днями відбулася прес-конференція «Сили Людей» Тернополя з приводу нападу на члена Партії Ігоря Турського. Нагадаємо, що у лютому в центрі міста, неподалік двох шкіл, в людному місці відбувся замовний груповий збройний напад на політика, який знаходиться в активній опозиції до місцевої влади.
 
Нападник наніс серйозне ножове поранення в ногу впритул до життєво важливої стегнової артерії. Минуло десять місяців, проте злочинці й досі на свободі. Поліція не називає імен замовників нападу. Та останньою краплею й поштовхом до публічного розголосу стало рішення судді, який дозволив вийти на свободу головному нападнику, який відмовляється давати будь-які свідчення, під заставну в 60 тисяч гривень.
 
Обставини нападу та розслідування справи вкотре утверджують підозри, що до ймовірного замаху на життя члена Партії “Сили Людей” причетні впливові люди з найвищими владними повноваженнями.
 
Ігор Турський публічно звернувся до прокурора області В’ячеслава Перча, аби той відреагував офіційною апеляцією на таке рішення суду. Адже прокурори клопотали про тримання підозрюваного під вартою.
Також народний депутат України, член тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України із розслідування нападу на Катерину Гандзюк й інших громадських активістів, член партії «Сила Людей» Остап Єднак під час прес-конференції озвучив, що справу Турського досліджуватимуть у стінах парламенту разом з іншими випадками нападу та вбивств активістів.