Підтримати Долучитися Увійти

Кого обираєте ви?

2018/11/27 11:56

46982054_482235942286102_4428698683378237440_n

“Сила Людей” продовжує ПРАЙМЕРІЗ! Ми не тільки перші з-поміж інших партій, які його розпочали, але є першими, хто на своїй платформі допустили до праймерізу кандидатів, що не є членами партії.

Після реєстрації та перевірки кандидатів, ми переходимо до наступного етапу – агітаційних зустрічей. Перше місто зустрічі з кандидатами — Харків. Запрошуємо всіх партійців та прихильників до участі. Ваше питання є важливим та визначальним у виборі одного з п’яти кандидатів в Президенти від Партії “Сила Людей”.

Для участі в зустрічі заповніть анкету: https://goo.gl/9FKMtr
Після реєстрації вам надійде лист із запрошенням, а також часом та місцем зустрічі.

Праймеріз є можливістю завчасно відібрати найкращих кандидатів та якісно підготувати їх до виборів. Закликаємо всіх громадян, які поділяють ідеологію, програму та цінності “Сили Людей”, запропонувати свої кандидатури до Верховної Ради України та місцевих рад усіх рівнів (реєстрація відкрита) або стати виборцями й разом обрати гідного кандидата у Президенти України, а також кандидатів до місцевих рад усіх рівнів: https://primaries.sylalyudey.org/

Відповідно до даних Виборчкому Партії, повний пакет документів для участі у Праймеріз на посаду Кандидата в Президенти від Партії “Сила людей” подали 5 кандидатів, а саме: Гнап Дмитро Володимирович, Квашук Олександр Євгенович, Федоришин Ярослав Богданович, Шебанов Вадим Анатолійович – у процесі реєстрації, Шевченко Ігор Анатолійович.