Підтримати Долучитися Увійти

Кандидати на дебати! Запрошуємо на загальнодержавну зустріч!

2019/03/27 15:35

1

Голосування відбудеться, а далі що?

За підсумками першого туру виборів, партія «Сила Людей» ініціює загальнодержавну зустріч, яка відбудеться 7 квітня на Майдані Незалежності. Запрошуємо всіх бажаючих, а також представників громадянського суспільства, долучитись до організації, підбиття підсумків голосування, а також вирішення головного питання: що робити далі?

Підсумки, дискусія, дебати, виступи та обговорення майбутнього України – саме це потрібно обговорити, а далі діяти!

Коли залишиться лише два кандидати в Президенти, а решта зійдуть з дистанції, ми запросимо їх до розмови. Є глибоке переконання, що після першого туру в додаток до старих питань, з’являться нові. Наше спільне завдання – сформулювати порядок денний і змусити кандидатів відповісти на болючі питання, які турбують Україну, і опісля зробити свої висновки! 

7 квітня, о 12:00, запрошуємо усіх громадян прийти на Майдан та вимагати від кандидатів відкритого спілкування. Дебати та відповіді на запитання суспільства дозволять зробити свідомий вибір перед другим туром, а тому партія “Сила Людей” закликає лідерів перегонів  своєчасно дати згоду на участь у цих дебатах.

В найближчий час ми оприлюднимо додаткову інформацію. Впевнені, що результат першого туру виборів змусить багатьох з нас задуматися про своє майбутнє, а тому, перед ухваленням рішення, нам потрібна відверта загальнодержавна розмова!  

З усіх питань звертайтеся за адресою – electionhq.sylalyudey@gmail.com