Підтримати Долучитися Увійти

Ігор Шевченко знятий з переліку потенційних кандидатів в Президенти!

2018/12/19 22:04

Інтерфакс-1-1024x600

Задля реалізації принципів Політичної Партії «Сила Людей» під час проведення процедури праймеріз в рамках єдиного виборчого циклу, рішенням 9-го З’їзду затверджено нову редакцію «Положення про порядок висування кандидатів від політичної партії “Сила Людей”». Згідно з нормами Положення, будь-яка агітаційна діяльність має бути погоджена зі штабом відповідного рівня, а агітаційні матеріали відповідати затвердженому брендбуку Партії. Крім того, для претендентів у кандидати в Президенти передбачено проведення агітації виключно через дебати та зустріч з партійцями. Таким чином усім претендентам створено рівні умови для перемоги у праймеріз, що зареєстровано виборчкомом партії.


Порушуючи зазначені норми та грубо не дотримуючись принципу рівності та конкуренції, учасник президентських праймеріз, Ігор Шевченко, без погодження з національним виборчим штабом, масово використовує зовнішню рекламу (білборди) під час праймеріз, чим навмисно та свідомо створює нерівні умови для інших претендентів.


У соціальній мережі Facebook Ігор Шевченко неодноразово публічно закликав партійців змінити принцип полілідерності на авторитарне правління, ігнорує участь в організованих партійними організаціями дебатах, чим відверто порушує принцип відповідальності.


На підставі викладеного, враховуючи грубе порушення принципів рівності, конкуренції та відповідальності (п. 1.2; 1.2.4 та 1.2.7 Статуту) Політичної Партії «Сила Людей», а також умов проведення праймеріз (п.1.5  п.9.6 п.9.16 Положення), керуючись п. 5.2.2. «Положення про порядок висування кандидатів від політичної партії “Сила Людей”» виборчий комітет Партії “Сила Людей” ВИРІШИВ:

1. Зняти з переліку потенційних кандидатів «Сили Людей» Ігоря Шевченка;
2. Про прийняте рішення повідомити членів партії «Сили Людей» та учасників президентських праймеріз;
3. Рішення набуває чинності з моменту оприлюднення на офіційному сайті Партії “Сила Людей”.