Підтримати Долучитися Увійти

Година Землі!

2019/03/30 07:00

Година землі

Наявність слідів техногенної катастрофи на планеті – незаперечний факт. Ми дуже швидко, освоївши нові технології, егоїстично поспішаємо ставити їх «на благо» людства.

На різних континентах та в різних країнах дедалі більше організовувуються природоохоронні та екологічні товариства, організації і структури, проводяться ряд заходів по залученню уваги широкої громадськості до проблем природи та екології. Так виникла і організація WWF – Всесвітній фонд дикої природи, офіційна назва якої на даний момент World Wide Fund for Nature або «Всесвітній фонд природи».

Ця організація спільно з австралійським виданням «The Sydney Morning Herald» наприкінці березня 2007-го року провела цікаву і показову екологічну акцію: близько 2100 фірм і компаній австралійського міста Сідней, а також понад 2,2 млн. його жителів вимкнули освітлення на одну годину. За цей час енергоспоживання міста було скорочено більше ніж на 10%, що в свою чергу сприяло і скороченню викидів вуглекислого газу в атмосферу. За підрахунками фахівців, ефект від акції був такий: нібито в місті на дорогах на 48 тисяч автомобілів стало менше. Цю акцію назвали «Година Землі».

Час проведення акції погоджено і початок цієї години вибрано на 20 годин 30 хвилин в кожну останню суботу березня. Сьогодні, 30 березня, 3 20:30 до 21:30 до акціїї долучаємось і ми.