Підтримати Долучитися Увійти

Думка громади Квасилова буде врахована!

2018/11/20 16:27
Думка громади Квасилова буде врахована!
Двомісячний тиск на місцеву владу представників політичної партії «Сила Людей» та громади Квасилова дав свої результати!
 
Депутати Квасилівської селищної ради відмінили своє попереднє незаконне рішення «Про надання дозволу на розроблення детального плану території». Замість нього обранці одразу ж ухвалили нове, згідно з яким передбачені громадські слухання стосовно вирішення подальшої долі земельної ділянки розміром у 9 гектарів, яку селищний голова Степан Горбатюк вирішив забудувати новими п`ятиповерхівками всупереч волі громади. На думку місцевих жителів там повинен бути парк для відпочинку разом зі штучним озером.
 
Раніше активістам вже доводилось захищати цю територію від забудови. У червні минулого року громада Квасилова не дозволила селищній раді виділити цю саму земельну ділянку Єпархії Української Православної Церкви Московського Патріархату для будівництва на цьому місці духовно-просвітницького центру.
 
Один з головних ініціаторів проведення громадських слухань стосовно подальшої долі території майбутнього парку, голова Рівненської районної організації політичної Партії «Сила Людей» Павло Дутко вважає, що головна боротьба за врахування інтересів мешканців Квасилова ще попереду. Але маленькі кроки, як відомо, ведуть до великих перемог!