Підтримати Долучитися Увійти

Дмитро Гнап – кандидат в Президенти України від “Сили Людей”

2019/01/20 20:48

50333805_748909548813390_7326112818447515648_n

Сьогодні на Десятому Всеукраїнському З`їзді “Сила Людей” офіційно обрала Дмитра Гнапа кандидатом в Президенти України!

Напередодні З’їзду “Сила Людей” стала першою і, поки що, єдиною партією в Україні, якій вдалося провести відкритий і прозорий Праймеріз. Це перший прецедент в історії України і, сподіваємось, він стане прикладом для наслідування іншим політичним партіям.  Праймеріз “Сили Людей” стартували 15 вересня 2018 року і закінчились сьогодні, 20 січня, обговоренням результатів. До участі були запрошені як члени Партії, так і позапартійні кандидати та представники всіх інших партій. Для забезпечення рівних правил, ніхто з керівництва Партії участі в праймеріз не брав.

Одним із рішень З’їзду стало затвердження звернення до демократичних сил із закликом об’єднатись, а саме до Святослава Вакарчука, Анатолія Гриценка та Андрія Садового. У разі появи єдиного кандидата, “Сила Людей” готова розглянути можливість об’єднання, але зараз ми підтримуємо члена Партії  Дмитра Гнапа, щоб гідно представити себе Україні та взяти участь в процесі формування єдиного демократичного кандидата. Дмитро Гнап вже розпочав формування команди та збір 2,5 мільйонів гривень для сплати застави. Запрошуємо усіх бажаючих до співпраці та допомоги кандидату!

Важливою частиною З’їзду став розгляд проектів внесення змін до програми Партії за напрямами земельної реформи, монетизації пільг та субсидій, відстоювання здоров‘я людини та профілактики шкідливих звичок, ЖКХ, екології та медицини. Затвердили екологічну програму, авторами якої є Світлана Сова та Сергій Мариничев, та медичну програму, яку писав та представляв Михайло Чорненький з міста Тернополь.

На заході були присутні делегати та гості з різних куточків України, у тому числі поважні партнери з ALDE (Брюссель) та Фонду Фрідріха Науманна за Свободу в Україні, представники руху “Чесно” та ЗМІ: журналісти 5-ого каналу, “Інтерфаксу”, “Kyiv Times” та “Insider”.

Величезне дякую висловлюємо партійцям та волонтерам, які допомогли у організації заходу: Олександру Поповіченко, Сергію Ковригі, Ірині Латіній, Олесю Слободенюку, Ігору Кулаку, Оксані Соколовській, Віталію Веремеєву, Сергію Буровому, Андрію Кулебабі, Ірині Драпп, Андрію Цвілюку, Олександру Костюченку.

Фотографії та матеріали з результатами З‘їзду будуть розіслані всім членам партії та активним прихильникам.

10-ий З’їзд Партії по праву можна вважати історичним!  Дякуємо за підтримку!