Підтримати Долучитися Увійти

Чи є межа у безмежного митця?

2018/07/04 15:12

«Сила Людей» – партія, яка завжди стає на захист зелених зон, парків та скверів. Ми вважаємо збереження та захист нашої екології одним із найважливіших пріоритетів сучасності.

У Подільському районі міста Києва триває боротьба за збереження зеленої зони між вулицями Золочівська та Косенка. Деякий час тому відомий балетмейстер Раду Поклітару придбав там земельну ділянку та розпочав будівництво житлового будинку, знищуючи і пошкоджуючи при цьому вікові дерева, сосни та дуби.

Коли місцева громада почала з’ясовувати як в зеленій зоні загального користування виникла “приватна” власність, з’ясувалося, що це стара схема Омельченка – Черновецького  коли вони використовували бабусь задля реалізації схеми продажу земельних ділянок. За діючим генпланом Києва 2002 року, який продовжили до 2020 року, територія між вулицями Золочівська та Косенка значиться як зелена зона. Новий генеральний план не затверджений до цього часу, а частина зеленої зони Подільського району вже забудована, як і в багатьох інших районах Києва. Новим генеральним планом ці забудови легітимізують, а кияни залишаться без доброї частини парків, скверів та можливості дихати чистим свіжим повітрям.

Відбувся не один мирний мітинг місцевої громади, в тому числі і за участі партійців «Сили Людей». Зараз ситуація дійшла до критичного стану, адже під час останнього мітингу одного з активістів було затримано та присуджено запобіжний захід у вигляді домашнього арешту терміном на 2 місяці. У іншого активіста рвана рана вуха через напад на нього тітушок з ножем та сильний струс мозку, а 02.07 партійцю Олегу Кочерзі була спроба обманним шляхом вручити підозру про вчинення кримінального правопорушення, адже спочатку слідчий запросив просто начебто допомогти розібратися у суті справи.

На відео Олег розповідає про обставини невдалої спроби оголошення підозри. Боротьба триває до повного відновлення благоустрою і облаштування території.