політична партія СИЛА ЛЮДЕЙ
Підтримати Долучитися Увійти

СКЛАД ПОЛІТРАДИ

 

Bova-246x300Юрій Бова

Голова Політичної Ради

16 липня 1972 року народження, одружений.  Має двох дітей – сина та доньку.

Народився в сім’ї робітників, уродженців села Олексине Тростянецького району. Закінчив Харківський автомобільно-дорожній університет. За фахом інженер по будівництву автомобільних доріг та аеродромів.

Під час роботи у громадській організації „Спілка підприємців Тростянеччини” з 2000 по лютий 2008 роки пройшов навчання на різноманітних тренінгах та навчаннях, що проводились проектом БІЗПРО, Європа ХХІ, Гармонія, TASIC, Реформа місцевих бюджетів та багатьох інших з питань розвитку демократії, громадських інституцій, стратегічного планування та розвитку місцевого самоврядування, управління фінансовими ресурсами тощо.

У жовтні 2002 року стажувався (як керівник громадської організації) у м. Луісвіль США, організоване проектом “Гармонія” по програмі “Громадські зв’язки”. Травень-червень 2003 року навчання в Академії місцевого розвитку м. Ужгород зі стажуванням в р. Польща м. Пшемишль.

Серпень 2003 року – стажування (як депутат міської ради) в громадах р. Польща по програмі „Добро локальне” (Польща).

Травень 2004 року – навчання у „Школі місцевого самоврядування” м. Львів (проект ПАУСІ). Липень 2003 року – лютий 2004 року під час реалізації проекту “Створення механізму участі громади у розробці пріоритетних напрямків розвитку м. Тростянець” проходив навчання в Центрі Разумкова та Міжнародному центрі політичних досліджень (МЦПД) м. Київ.

Серпень 2004 року – навчання в школі тренерів проекту TASIC в рамках проекту «Розвиток громадянського суспільства у вибраних регіонах України» – отримав сертифікат тренера.

Під час роботи міським головою також проходив підготовку на різноманітних навчальних курсах і тренінгах.

 З 1993 року по лютий 2005 року – засновник та директор приватного малого підприємства “Меркурій” (до 45 працюючих). У 1998 та 2002 роках обирався депутатом Тростянецької міської ради. Членом комісії по бюджету, фінансам та плануванню соціально-економічного розвитку. Заступником голови тимчасової комісії по контролю за якістю виконаних підрядних робіт.

З березня 2000 року організував створення та обраний головою громадської організації “Спілка підприємців Тростянеччини”. З 2005 року – почесний президент Спілки. Керівник багатьох проектів, реалізованих громадською організацією за підтримки різноманітних міжнародних інституцій: – (червень 2001 року – вересень 2001 року) – керівник програми “Консультаційно-методична допомога бізнес-асоціаціям” проекту “БИЗПРО”. (липень 2003 року – лютий 2004 року) – керівник проекту “Створення механізму участі громади у розробці пріоритетних напрямків розвитку м. Тростянець”, за підтримки МФ “Відродження”. – (жовтень 2003 року – березень 2004 року) – керівник проекту “Створення механізму правового захисту бізнесу через юридичну освіту”, що здійснювався за фінансової підтримки Фонда Ч.С.Мотта. – (січень 2004 року – вересень 2004 року) – керівник проекту “Створення мережі НГО та впровадження механізму участі громади у вирішенні проблем територіальних громад південного регіону Сумської області”, що фінансувався Європейською Комісією, програма TASIC в рамках проекту «Розвиток громадянського суспільства у вибраних регіонах України».

З лютого 2005 року обраний секретарем Тростянецької міської ради. В травні 2005 на дострокових та в березні 2006 р., в жовтні 2010 р. та в 2015 р. на чергових виборах до місцевих рад обирався Тростянецьким міським головою.

В 2007 році керівник проекту «Покращення санітарного та екологічного стану м. Тростянець шляхом залучення громадськості до централізованого вивезення твердих побутових відходів», що фінансувався «Фондом сприяння місцевому самоврядуванню». В 2007 році керівник проекту «Впровадження енергозберігаючих заходів в місцях загального користування житлового фонду м. Тростянець», за підтримки проекту «Євразія», ОБСЄ в Україні.

В жовтні місяці 2015 року на установчих зборах Асоціації органів місцевого самоврядування обраний віце-президентом «Асоціація відкритих міст».

В 2016 році обраний віце-президентом «Клубу мерів».

Під час перебування на посаді міського голови місто отримало наступні відзнаки:

  • за підсумками 2007 року серед міст районного значення Тростянець за рівнем благоустрою і громадського порядку місто зайняло перше місце в області й четверте в Україні;
  • в 2010 році місто Тростянець посіло перше місце у проведенні обласного етапу щорічного Всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» у категорії міста районного значення і селища міського типу та друге місце по всій Україні, за що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України Тростянець нагороджено відповідним дипломом;
  • за результатами конкурсу кращих практик Ради Європи 2012 року місто Тростянець посіло перше місце у номінації «Досвід залучення інвестицій і реалізації грантових програм»;
  • третє місце конкурсу Ради Європи «Кращі практики місцевого самоврядування – 2013» у категорії «Місцеві ресурси: пошук та мобілізація на користь громади»;
  • друге місце конкурсу Ради Європи «Кращі практики місцевого самоврядування – 2014» за розроблену та реалізовану практику в номінації «Влада та громада: інформування, діалог, участь», яка стосувалася активізації участі громадян у місцевому розвитку через залучення голів вуличних та будинкових комітетів до розробки бюджету та планів місцевого розвитку, а також впровадження механізму громадського контролю за виконанням робіт підрядниками й комунальними службами;
  • за результатами конкурсу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за підтримки Ради Європи “Кращі практики місцевого самоврядування – 2015” місто Тростянець здобуло третє почесне місце в номінації «Стимулювання економічної активності, створення робочих місць» за що нагороджене дипломом.

Видання та публікації:

співавтор посібника для підприємців «Як захистити власний бізнес» (2004 рік); співавтор «Документу з аналізу політики м. Тростянець», «Документу з аналізу політики м. Охтирка», «Документу з аналізу політики м. Лебедин» (видані в 2004 році), автор численних публікацій в місцевій пресі, що стосуються розвитку територіальної громади м. Тростянець.

Нагороди:

  • до Дня місцевого самоврядування нагороджений грамотою голови Тростянецької державної адміністрації (2014 рік);
  • з нагоди 355- ї річниці заснування міста Тростянець нагороджений грамотою заступника голови Сумської обласної ради (2015 рік);
  • отримано диплом голови Тростянецької районної державної адміністрації як переможець районного конкурсу «Краща людина Тростянецького району 2015 року» в номінації «Громадський діяч»;
  • за плідну, багаторічну працю на благо територіальної громади міста та вагомий особистий внесок у розвиток Сумщини в 2015 році нагороджений відзнакою Верховної Ради України – цінним подарунком (іменним годинником).

Почесний президент громадської організації «Спілка підприємців Тростянеччини» та громадської організації «Клуб шанувальників творчості П.І.Чайковського». Засновник Тростянецького районного благодійного фонду «Доброта».

Делегований від Сумської області.

Контактний email: yura_bova@mail.ru

Декларація

image-300x274 Віталій Ковтун

Член Політичної Ради

Підприємець, громадський діяч. Працює у сфері нерухомості. Родом з Надвірнянщини в Івано-Франківській області, проживає у Львові. Захоплюється філософією, політичною теорією та любить подорожувати. Ціллю своєї політичної діяльності бачить розвиток демократії в Україні та побудову громадянського суспільства.

Делегований з Львівської області.

Контактний email: vitalijkovtun@gmail.com

Декларація за 2015 рік

 Foto1

Руслан Вояк

Член Політичної Ради

Делегований від Тернопільської області.

Контактний email: vojak_ru@ukr.net

 

 

 

 

 

Photo from Палюх Андрій (841)Андрій Палюх

Член Політичної Ради

Кандидат технічних наук, доцент Доктор філософії міжнародного ступеня, Кваліфікація експерта рухомого та нерухомого майна і майнових комплексів, Допуск викладання Інтелектуальної власності

Делегований від Тернопільської області.

Контактний email: andrewpaliuh@gmail.com

 

 

12313546_180774045604815_978373705124546093_nБогдан Яременко 

Член Політичної Ради.

Народився 11.01.1977 року в м. Біла Церква в родині вчителів. Економіст. Фінансист. Редактор газети “Майдан-Брок” та “Наш Городок”. Директор рекламно-інформаційного агентства “БЛІЦ”. Депутат Білоцерківської міської ради VI скликання. Голова правління громадської організації “Зміни Білу Церкву”. Випускник “Школи мерів”.

Делегований від Київської області.

Контактний email: yaremenko.bohdan@gmail.com

 

Foto_Penchuk_Inna

Інна Пенчук 

Член Політичної Ради.

Доктор наук із соціальних комунікацій , доцент , завідувач кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Інституту журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету.

З 2013 року – член політичної партії “Сила людей”

З 2014 року – кадидат у народні депутати від партії “Сила Людей”

З квітня 2016 року – член Політичної Ради партії “Сила Людей”.

Делегована від Запорізької області.

Контактний email: inna_penchuk@mail.ru

Декларація

  0000082-Kantariya-Zurab-LevanovychЗураб Кантарія 

Член Політичної Ради.

Делегований від Рівненської області.

Контактний email: kantariya@gmail.com

 

 

 

12809695_1018197424912749_833766806659138993_nОлег Погорєлов

Член Політичної Ради.

Делегований від Сумської області.

Контактний email: 2802804375@ukr.net

 
 

Sova-Svitlana-Mykolayivna-1200-800-700x441

 

Світлана Сова

 Член Політичної Ради

Делегована від Дніпропетровської області.

Контактний email: sova@rada-invest.com.ua

 

 

ДідухВВ

Дідух Володимир

Член Політичної Ради.

Делегований від Одеської області.

Контактний email: vladimir.didukh@gmail.com

 

 

 

 

 

 

11067485_958123370872357_4625797157693478543_nНаталія Сорока

Член Політичної Ради.

Делегована від Львівської області.

 

Контактний email: soroka.natalya@gmail.com

 

ТАРАСОВ Денис Олегович

Денис Тарасов

Член Політичної ради.

Народився 31.10.1979 р. у Запоріжжі.

Освіта – вища юридична.

З 2000 р. очолює Громадську організацію «Запорізька правозахисна ліга «Універсал».

З 2004 р. є директором юридичної фірми ТОВ «Бізнес-Центр Запоріжжя».

З серпня 2015 р.  – голова Запорізької міської організації ПП «Сила Людей».

Член партії «Сила Людей» з серпня 2015 р.

Одружений, має двох дітей.

Делегований від Запорізької області.

Контактний email: denis9916467@gmail.com

 

Євген Каріс

Член Політичної ради

Генеральний директор ТОВ «ВІКОНДА». Депутат Дзержинської районної у м. Кривий Ріг ради VII скликання. Член ГО «Об’єднання Відповідальних Громадян».

Делегований від Дніпропетровської області

Контактний email: vikonda@gmail.com

 

 

11150391_471222163025135_2065088603085579498_n

Антон Малеєв

Член Політичної ради

Народився 23 березня 1990 року у Києві.

Закінчив магістратуру факультету філософії Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2013 році.

З 2013 року є Членом громадської організації «Сили Людей».

Під час Революції Гідності був співзасновником штабу Єврореволюції та Медиків Майдану.

У квітні 2014 став головою київської міської організації громадської організації «Сила Людей».

З серпня 2014 року – співзасновник політичної партії «Сила Людей».

У січні 2015 року став одним з трьох координаторів від первинних осередків, що створили Київську міську організацію політичної партії «Сила Людей». З того часу є членом ради КМПО.

 

Делегований від Київської області.

Контактний email: anton.maleyev@gmail.com

 

KH5uLMTdu_8Василь Гілюк

Член Політичної ради

Народився 9 квітня 1993 року в с. Білоберізка, Верховинського району, Івано- Франківської  області.

Член партії «Сила Людей» з листопада 2014 року.

В 2015 році закінчив Національний медичний університет імені                            О.О. Богомольця, отримав диплом з відзнакою за спеціальністю «Лікувальна справа», був занесений до Книги Пошани НМУ імені О.О. Богомольця.

Був іменним стипендіантом Верховної Ради України (2014).

У 2014 році закінчив навчання за програмою підготовки офіцерів запасу Збройних Сил України у військово-медичній академії України.

З серпня 2015 року працюю лікарем-інтерном кафедри дерматології та венерології НМУ імені О.О. Богомольця. Також є магістрантом та старшим лаборантом цієї ж кафедри.

З лютого 2016 року навчаэться в Інституті Законодавства Верховної Ради України за магістерською програмою «Європейське парламентське право».

 Бере активну участь в громадському та політичному житті України.

 

Делегований від Київської області.

Контактний email: hiliukvv@gmail.com

 

 

1913359_674824495890016_1615482751_oВолодимир Шевченко

Член Політичної ради

Народився 16 липня 1962 року у селі Гвардійське, Дніпропетровської області.

У 1983 році закінчив Київський інститут народного господарства за спеціальністю «Планування промисловості», наукове звання – кандидат економічних наук.

Почав трудову діяльність у 1983 році на Київському заводі вимірювальної апаратури «Буревісник».

З 2007 року є директором «Міжнародного інституту управління ризиками». З 2014 року є генеральним директором в «Моторно (транспортне) страхове бюро України»

Переможець загальнонаціонального рейтингу «Людина року», 2007 р.

Лауреат Міжнародного конкурсу «Підприємець року», 2007 р.

Кращий топ-менеджер України 2002, 2004, 2006, 2008, 2012 рр. за рейтингом Топ-100 «Інвестгазети».

Лауреат програми «Економісти України» у номінації «Професійне досягнення та особистий внесок у розвиток економіки України», 2006 р.

З 2009 року працює на факультеті міжнародного менеджменту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Доцент кафедри, кандидат економічних наук.

Очолює міжнародну громадську організацію «Асоціація Європейсько-Азіатського співробітництва та розвитку».

Одружений, має сина та двох доньок.

Делегований від Київської області.

Контактний email: vish8888777@gmail.com

Шуменко

Роман Шуменко

Член Політичної ради

Делегований від Київської області.

Контактний email: shumrv@gmail.com

 

Декларація за 2015 звітний рік

 

 

 

 

 

Screen Shot 05-24-16 at 01.21 PMАфіна Хаджинова

Член Політичної ради

Делегована від Донецької області.

Контактний email: afinushka@gmail.com

 

 

 

 

Дробот

Дмитро Дробот

Член Політичної ради

Делегований від Харківської області.

Контактний email: dmitro.drobot@gmail.com

 

 

 

 

 

Photo from Стрельченко Олег (1954) Олег Стрельченко

Член Політичної Ради

Делегований від Харківської області.

Контактний email: osthrom@i.ua

123 (1)

Євген Бова

Член Політичної Ради

Народився 31 жовтня 1980 року.

Має дві вищі освіти: юридична та психолого-педагогічна.

Адвокат, Кандидат юридичних наук, Доктор філософії.

Депутат Шевченківської районної радиу місті Полтава від ПП “Сила людей”.

Делегований від Полтавської області.

Контактний e-mail:advokat_pl@i.ua