політична партія СИЛА ЛЮДЕЙ
Підтримати Долучитися Увійти

Оголошення виборів Голови та заступника Голови КМПО ПП «СИЛА ЛЮДЕЙ», а також виборів четвертого члена Політради ПП «СИЛА ЛЮДЕЙ» ВІД КМПО

2017/04/08 17:05

Згідно з  останніми змінами до Регламенту КМПО  (прийнятими на Тринадцятій черговій Конференції КМПО)  кандидатури голови та заступника голови КМПО подаються разом з ініціативи кандидата на посаду голови КМПО. Обираються – таємним рейтинговим голосуванням. 

Кандидати на посаду Голови КМПО мають  на електронну пошту Виконкому КМПО ( vykonkom@sylalyudey.kiev.ua ) до 17 квітня 2017 року 11: 00 год. подати заявку на балотування (заявити про намір балотуватися), а також надіслати свою біографію, програму та пропоновану кандидатуру заступника Голови КМПО (з біографією, програмою кандидатури заступника відповідно). 

Кандидати на посаду четвертого члена Політичної Ради ПП «Сила Людей» мають на електронну пошту Виконкому КМПО( vykonkom@sylalyudey.kiev.ua ) до 17 квітня 2017 року 11: 00 год. подати заявку на балотування (заявити про намір балотуватися), а також надіслати свою біографію та програму.