політична партія СИЛА ЛЮДЕЙ
Підтримати Долучитися Увійти

Анонс чергового засідання Ради КМПО 24 травня 2017 року

2017/05/22 16:57

Чергове засідання Ради КМПО відбудеться 24 травня 2017 р. о 19:00 за адресою: м. Київ, вул. Контрактова площа, 7 

Проект порядку денного:

  1. Організаційні питання.
  2. Звіт Малеєва Антона про підготовку до  проведення публічної дискусії КМПО на тему «Дрібна та середня торгівля в Києві: питання Мафів». 

Ініціатор – Малеєв Антон, доповідач – Малеєв Антон;

Проект рішення:

Прийняти звіт до уваги.

 

  1. Щодо оренди офісу КМПО.

Ініціатор – Є. Лебедєв,  доповідач – Є. Лебедєв.

Проект рішення: 

– Винайняти частину приміщення офісу Секретаріату ПП “Сила людей” (Б. Хмельницького, 59Б, оф. 6), нормувавши відносини шляхом підписання договору “Про сумісне використання приміщення”, у вигляді окремої кімнати, з можливістю використання приміщень загального користування, (як то мініи-кухня, антрисоль, вбиральня, конференц-зала, балкон, тощо), близько восьми метрів квадратних, (до початку голосування, щодо цього Проекту рішення, провести та узгодити з Керівником Секретаріату виміри для обрахунку кошторису), на умовах пропорційної компенсації витрат за займану площу у метрах квадратних, з пропорційною доплатою за нарахування з утримання приміщення, як то комунальні послуги, утримання прибудинкової території, тощо, згідно нарахувань.

– Вартість компенсації за зайняте приміщення вирахувати виходячі з формули: Загальну вартітсть приміщення розділити на загальну, винайману Секретаріатом, площу, помножити на заплановану займану, КМПО, площу кімнати. Отриманий результат занести в договір, як вартість комппнсації за сумісне використання приміщення. Так само розраховувати витрати на утримання.

– В разі прийняття рішення про винаймання частини приміщення для сумісного використання- здійснити всі, необхідні заходи для організації робочого місця Виконкому, та сприяння організації безоплатного робочого простору для Голів РПО та Керівників Виконкомів РПО на безоплатній, стосовно використання частини приміщення для потреб КМПО, та в рамках статутних та нормативних докумертів партії, до прийняття іншого рішення Радою КМПО.

– В разі винекнення додаткових питань, запросити на засідання Ради КМПО Керівника Секретаріату для уточнення і остаточного вирішенея питань.

– Надати доручення Керівнику Виконкому КМПО здійснити всі, необхідні для підписання договору, організаційно-правові заходи.

– За потреби, доповнити проект на засіданні Ради КМПО.

Мотиваційну частину заслухати перед прийняттям рішення, щодо Проекту рішення, надавши слово доповідачу.

  1. Про проект Альтернативна Київрада.

Ініціатор – О. Паращенко,  доповідач – О. Паращенко.

Проект рішення: сформулювати на Раді КМПО.

 

  1. Про події 9 травня в Києві

Ініціатор: Пархоменко С., доповідач: Пархоменко С.

Проект рішення:

Звернутися до фракцій Київської міської ради з листом наступного змісту:

9 травня в м. Києві в День перемоги над нацизмом сталися численні сутички й провокації. Це стало наслідком халатності київської міської влади, яка дозволила провести проросійським організаціям так званий «марш безсмертного полку». Метою цього маршу було зіпсувати імідж України перед очима іноземних гостей, які приїхали на Євробачення, створити потрібну «картинку» для російських ЗМІ, що на жаль, й вдалося.

Враховуючи, що в Україні вже четвертий рік йде війна з російським агресором, враховуючи, що дії учасників «марш безсмертного полку» носили відверто провокаційний характер, що його учасники показово порушували чинне законодавство України, враховуючи, що дана акція несла пряму загрозу безпеці громадян України та іноземних гостей, особливо з огляду, що 9 травня м. Київ приймав перший півфінал пісенного конкурсу «Євробачення», КМПО ПП «СИЛА ЛЮДЕЙ» закликає фракції Київської міської ради викликати керівництво міста включно з Київським міським Головою Віталієм Кличком на найближче засідання Київради та вимагати у нього пояснень, чому міська влада не здійснила заходів із заборони акції «марш безсмертного полку» як такої, що несе провокаційний, суспільно-небезпечний характер.

КМПО ПП «СИЛА ЛЮДЕЙ» також закликає фракції Київської міської Ради ініціювати притягнення до відповідальності міських чиновників, які проявили недбальство, не вчинивши дій, що забезпечили б громадський порядок та особисту безпеку киян та гостей міста.

Відповідальним за направлення листа адресатам призначити голову КМПО Грищенко О.

 

6.Про проблемні питання організації проведення П’ятого Позачергового Всеукраїнського З’їзду Політичної партії “Сила Людей”; та рішення, прийняті на П’ятому Позачерговому Всеукраїнському З’їзді Політичної партії «Сила Людей», що безпосередньо порушують права членів Київської міської партійної організації Політичної партії «Сила Людей».

Ініціатор: Грищенко О., доповідач: Грищенко О., співдоповідачі: Малеєв А., Лебедєв Є.

Проект рішення:

  1. Направити до членів Політради Партії «Сила Людей» лист-звернення від Ради КМПО щодо неприпустимості порушення прав членів Київської міської партійної організації Політичної партії «Сила Людей», які відбулися в наслідок допущення грубих порушень під час організації проведення П’ятого Позачергового Всеукраїнського З’їзду Політичної партії “Сила Людей”; та рішень, які були прийняті на П’ятому Позачерговому Всеукраїнському З’їзді Політичної партії «Сила Людей. Текст листа затвердити шляхом погодження в онлайн-режимі з закритому чаті членів Ради КМПО.
  2. Направити до членів Центральної контрольно-ревізійної комісії Партії «Сила Людей» лист-звернення від Ради КМПО щодо неприпустимості порушення прав членів Київської міської партійної організації Політичної партії «Сила Людей», які відбулися в наслідок в наслідок допущення грубих порушень під час організації проведення П’ятого Позачергового Всеукраїнського З’їзду Політичної партії “Сила Людей”; та рішень, які були прийняті на П’ятому Позачерговому Всеукраїнському З’їзді Політичної партії «Сила Людей. Текст листа затвердити шляхом погодження в онлайн-режимі з закритому чаті членів Ради КМПО.
  3. Опублікувати вищезазначені листи-звернення Ради КМПО до членів Політради та Центральної контрольно-ревізійної комісії Партії «Сила Людей» у всіх закритих групах Партії «Сила Людей» в Соціальних мережах, та Керівнику Виконкому КМПО звернутися до Секретаріату Партії «Сила Людей» з проханням розповсюдити вищезазначені листи-звернення Ради КМПО шляхом розсилки електронною поштою всім партійцям Партії «Сила Людей».
  4. Відповідальний за реалізацією рішення призначити – Грищенко О.

 

  1. Різне.