Підтримати Долучитися Увійти

ЗМІНИ!!! АНОНС 13 ЧЕРГОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ КМПО НА 18 БЕРЕЗНЯ 2017 Р.

2017/03/06 14:08

Радою КМПО прийнято рішення про проведення 18 березня 2017 року Тринадцятої чергової Конференції КМПО об 11:00, яка проходитиме за адресою (місце): м. Київ, вул. Трьохсвятительська, 4, четвертий поверх (актова зала).

Реєстрація делегатів на участь в Конференції триватиме з 10:00 до 11:00.

Порядок денний Тринадцятої чергової Конференції КМПО (змінений відповідно до п. 8.19. Статуту та 3.27. Регламенту КМПО):

  1. Внесення змін до регламенту КМПО;

ЗРАЗОК ПРОТОКОЛУ ДЕЛЕГУВАННЯ

Учасниками Конференції КМПО з правом голосу є делегати представники від партійних осередків (далі – делегат) зареєстрованих в адміністративних межах міста Києва, повноваження яких підтверджені мандатною комісією (п.3.1. Регламенту КМПО).

Члени Партії без приналежності до будь-якого осередку КМПО не можуть бути делегатами (п.3.2. Регаменту КМПО).

Члени осередку, які увійшли до його складу після прийняття рішення про скликання Конференції, не можуть бути делегатами, а також їх голос не враховується під час обрання делегатів (п.3.3. Регламенту КМПО).

Делегат обирається осередком на зборах осередку, та і для забезпечення участі у Конференції повинен не пізніше, ніж за 120 годин до початку Конференції (13 березня 2017 р. до 11:00)  має надіслати/надати до Виконкому КМПО (vykonkom@sylalyudey.kiev.ua або надати за адресою м. Київ, вул. Глибочицька, 72) копію відповідного протоколу. А до початку Конференції – надати оригінал протоколу в ході реєстрації учасника Конференції. Ненадання копії та оригіналу протоколу позбавляє представника осередку права вважатися делегатом Конференції (п.3.4. Регламенту КМПО).

Делегати обираються від трьох “повних” членів осередку, якщо іншого не вирішить Рада КМПО. Осередок  з трьому членами має право делегувати одного делегата. Осередок з шістьма членами має право делегувати два делегати. Осередок з дев’ятьма членами має право делегувати три делегати і так далі (п.3.5. Регаменту КМПО).

Осередок може змінити уже висунутого делегата шляхом надання до Виконкому КМПО (vykonkom@sylalyudey.kiev.ua або надати за адресою м. Київ, вул. Глибочицька, 72) копії відповідного протоколу за результатами зборів осередку, не пізніше ніж за 24 години до Конференції (17 березня 2017 р. до 11:00) та пред’явлення новообраним делегатом під час реєстрації учасника Конференції оригіналу відповідного протоколу.

Список делегованих на Конференцію членів осередків, згідно з даними наданих до Виконкому КМПО протоколів, буде оприлюднено Виконкомом КМПО на офіційному сайті Партії в цьому Анонсі та буде поширено серед членів КМПО шляхом електронного листування не пізніше ніж за 96 годин до початку Конференції (14 березня 2017 р. до 11:00) (п.3.18. Регламенту КМПО).

В разі надання Мандатною комісією інформації відповідно до п. 3.53 Регламенту КМПО рішення мандатної комісії про підтвердження або непідтвердження повноважень делегатів буде оприлюднено Виконкомом КМПО на офіційному сайті Партії в цьому Анонсі та буде поширено серед членів КМПО шляхом електронного листування не пізніше ніж за 96 годин до початку Конференції (14 березня 2017 р. до 11:00) (п.3.19. Регламенту КМПО).

Проекти рішень до кожного з пунктів порядку денного Конференції можуть надавати усі члени КМПО шляхом електронного листування на електронну пошту Виконкому КМПО (vykonkom@sylalyudey.kiev.ua) не пізніше 120 годин до початку Конференції (13 березня 2017 р. до 11:00) Кожен член партії може надати тільки один проект рішення до кожного з пунктів порядку денного (п.3.25. Регламенту КМПО).

Проекти рішень, що надійшли на електронну адресу Виконкому КМПО будуть розміщені Виконкомом КМПО на офіційному сайті Партії протягом робочого дня у цьому Анонсі із зазначенням автора, який надав проект рішення (п.3.26. Регламенту КМПО).

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ Тринадцятої чергової Конференції 

СПИСОК ДЕЛЕГАТІВ Тринадцятої чергової Конференції

ПРОТОКОЛ Мандатної комісії про підтвердження повноважень делегатів